2726
خدانکنه.وای خیلی تلخ بود

حق داری عزیز دلم دوست خوبم خواهر گلم.سعی کن به خودت ارامش بدی بخاطر نی نی تو‌راهیت.انشالا به ارامش برسی هم خودت هم همسرت.الهی نی نیت هزار ساله بشه الهی عاقبت بخیری و سعادت و سلامتیشو همیشه ببینی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای من قشنگ میفهممت.عین تو بودم من.بمیرم.

نمیدونی چه روزایی بود .امروز ظهر که بیرون بودم یه لحظه تصور کردم باباش بغلش کرده اوردتش یه بچه دوسه ساله .گفت بیا اینم ماری تو.توهماتم خیلی کم شده ولی هنوزم زجرمیکشم

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
از ته دلم میگم کاش فقط بمیرم. چون اصلا نمیتونم خوشحال باشم.هرچی میخرم هرجا میرم..نمیتونم.تو عروسیا ف ...

بخدا من 6ساله ترس وجودمو گرفته.نکنه یه وقت این اتفاق واسم بیفته.هر وقت میخوام حس خوشبختی کنم یه دفعه این ترس میاد اوار میشه سرم.مگه 1سال الکیه.عشق واقعی 1سال یا 100سال نداره.خیییلی غمت سنگینه عزیزم خیلی.فقط و فقط صبر

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

یکی از آشناهامون الان ۵ ساله ک دخترشو از دست داده

میخنده،شادی میکنه ولی اصلا دیگه اون آدم سابق نیس،واقعا کمرشون شکست

خییییییلی سخته

خدا نصیب هیچکس نکنه

هیچوقت فراموششون نمیشه

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊

[QUOTE=85059824]بخدا من 6ساله ترس وجودمو گرفته.نکنه یه وقت این اتفاق واسم بیفته.هر وقت میخوام حس خوشبختی                                                            صبری که داد به اندازه ی دردش نبود. از خودم بدم میاد که نفس میکشم.بخدا جدی میگم.

[QUOTE=85059824]بخدا من 6ساله ترس وجودمو گرفته.نکنه یه وقت این اتفاق واسم بیفته.هر وقت میخوام حس خوش ...

اره عزیزم میدونم چی میگی هرکی جات بود حسش همین بود.الان همسر ادم خوبیه؟

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
اره عزیزم میدونم چی میگی هرکی جات بود حسش همین بود.الان همسر ادم خوبیه؟

نه بده نه خوب. شایدم خوبه ولی من نمیبینمش! اون آرامشو دیگه تجربه نکردم تا حالا. اون موقع درازم که میکشید میرفتم سفت بغلش میکردم.دلم میخواست. اما الان اصلا شبام پیش شوهرم نمیخوابم

2706