2410
2553
میگم بچه ی جدید جای بچه های قبلیو میگیره؟

هر بچه هر فرد جای خودش هست

اما اثر خیلی خوبی داره برای اینکه بچه امید و شور و شعف میده به زندگی و به این خاطر درد ها کم رنگ تر میشن

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
از این لحاظ میگم که هر کاری هم بکنی نمیشه با نبودش کنار اومد و از تو آدم فرسوده میشه و فرو میریزع، م ...

کاش فقط نفس میکشید.میدونستم وجود داره.من هرشب دارم تصورش میکنم که الان زیر اون خاک چه شکلی شده!!!فکر اینکه استخوناش موندن...خداااااا چرا من.تا یک سال زل میزدم به شمارش ببینم زنگ میزنه یا نه.کاش منم می مردم باهاش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله بعد این خوشبختی رو با تمام وجود حس کنی عزیزم

ممنونم عزیزم 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
امبولانس دیر رسید.شیر پریده بود توی ریه ش.تا رسید تو دستم مرد.نگاه اخرش یادمه چشمای کشیده مشکی داشت ...

الهی دورت بگردم عزیز دلم خودتو اذییت نکن فدات شم.نی نی توراهیت گناه داره قربون دلت برم.الهی به حق پنج تن اروم بگیری

2720
کاش فقط نفس میکشید.میدونستم وجود داره.من هرشب دارم تصورش میکنم که الان زیر اون خاک چه شکلی شده!!!فکر ...

چقدر دردناک 😭 خدا دلتو آروم کنه

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗
کاش فقط نفس میکشید.میدونستم وجود داره.من هرشب دارم تصورش میکنم که الان زیر اون خاک چه شکلی شده!!!فکر ...

فقط دعا میکنم خدا صبرت بده.حتی تصورشم داغون میکنه ادمو

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

چه تجربه های دردناک و مشکلی 

درد هاتون واقعا سنگینه خدا صبرتون بده همتون رو 

من هیچ کلامی ندارم برای تسکین شما عزیزان

فقط از خداوند میخام ارومتون کنه و بدونید عزیزانتون قطعا جای بهتری هستن تا این دنیا

2714
الهی دورت بگردم عزیز دلم خودتو اذییت نکن فدات شم.نی نی توراهیت گناه داره قربون دلت برم.الهی به حق پن ...

آمین.قلبم بدرد میاد از یاداوریش.اوایل باورنمیکردم میگفتم باباش دزدیدتش میخاد بگه مرده که جداشیم.یه جورایی رسیدم مرز دیوونگی.خودم خاکش کردم .شستمش لباس تنش کردم.بازم باورم نمیشد میرفتم تو تختش میدیدم نیست جیغ میزدم.لباسشو بو میکردم میشستم میگفتم کثیف شده.روانی بودم.یادمه هوا سرد شد واسش پالتو کاپشن خریدم.باباش گفت اینا چیه گفتم هوا سرده واسه ماری خریدم بدبخت لال شد.خیلی وضع من خراب بود

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
چه تجربه های دردناک و مشکلی  درد هاتون واقعا سنگینه خدا صبرتون بده همتون رو  من هیچ کلام ...

دقیقا درد دل بچه ها رو ک شنیدم درد خودم یادم رفت 

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗
2706