1177
44
الهی دورت بگردم عزیز دلم خودتو اذییت نکن فدات شم.نی نی توراهیت گناه داره قربون دلت برم.الهی به حق پن ...

آمین.قلبم بدرد میاد از یاداوریش.اوایل باورنمیکردم میگفتم باباش دزدیدتش میخاد بگه مرده که جداشیم.یه جورایی رسیدم مرز دیوونگی.خودم خاکش کردم .شستمش لباس تنش کردم.بازم باورم نمیشد میرفتم تو تختش میدیدم نیست جیغ میزدم.لباسشو بو میکردم میشستم میگفتم کثیف شده.روانی بودم.یادمه هوا سرد شد واسش پالتو کاپشن خریدم.باباش گفت اینا چیه گفتم هوا سرده واسه ماری خریدم بدبخت لال شد.خیلی وضع من خراب بود

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

1156
آمین.قلبم بدرد میاد از یاداوریش.اوایل باورنمیکردم میگفتم باباش دزدیدتش میخاد بگه مرده که جداشیم.یه ج ...

بمیرم برات بمیرم برات تروخدا انقدر یاداوری نکن برا خودت قربونت برم.اشکام بند نمیاد.نکن باخودت این کارو

1194
انچنان رفتی که گویی خواب میبینم هنوز قطره های گریه را چون اب میبینم هنوز دل به من گوید که هجران تو ...

هیچوقت نمیتونی فراموش کنی الان بعدازدوسال عین روزای اول دلم میخادبمیرم وبرم پیشش اماااان ازدوری ولی دلم برا پسرکوچولوی روپام میسوزه که بی مادر بزرگ شه پسرخوشگل ۴ساله من که رفت دیگه همه وجودم رفت هیییچی من که انقدردخترشادی بودم رودیییگه خوشحال نمیکنه یه زخم که هیچوقت جاش خوب نمیشه

بمیرم برات بمیرم برات تروخدا انقدر یاداوری نکن برا خودت قربونت برم.اشکام بند نمیاد.نکن باخودت این کا ...

خدانکنه.وای خیلی تلخ بود

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
چه تجربه های دردناک و مشکلی  درد هاتون واقعا سنگینه خدا صبرتون بده همتون رو  من هیچ کلام ...

وای اون زمان تازه وایبر و... اومده بود همش با خودم فکر و خیال میکردم الان محسنم تو این گروها میره؟ واقعا فکر میکردما.میگفتم چرا من الان گوشی دستمه اون یه جا ساکن افتاده.

1179
فقط دعا میکنم خدا صبرت بده.حتی تصورشم داغون میکنه ادمو

از ته دلم میگم کاش فقط بمیرم. چون اصلا نمیتونم خوشحال باشم.هرچی میخرم هرجا میرم..نمیتونم.تو عروسیا فقط اشک میریزم.بدیشم اینه کسی درکت نمیکنه میگن همش یه سال زنش بوده

1190