2726
عنوان

خیلی حرصم گرفته،،،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من دلم راضی ننی شه مگه رستورانه هر کی هر وقتی بره بیچلره ها پیرن

خو پس ظهر برو ،دیگه چرا حرصت گرفته ،اون کارش زشته ،ولی اگر شما مراعات پدر و مادر پیر مبکنین س دیگه نباید حرصت بگیرع

خدایا خودت مواظب بچه هام باش ...شکرت
رسم چیه ؟؟؟ چیزی که ما ابداع میکنیم  ایشونم مراسم شما رو بهم نزده فقط دوست داره شب عید کنار هم ...

اولن پارسال هم عقد کرده بودن ؛ بعدم سال تحویل هر کی خونه ی خودشه، ما هم همین جور هر کی اونجا به قول شما جشن می گیره ادم باید ملاحضه بقیه رو بکنه ما به خانواده مر جمعییتیم

2728
مقصر مادرشوهرته باید مهمونی رو برگزار میکرد بنظرم اونام نمیومدن بخاطر ۲نفر برنامه ۱۶نفر رو بهم نمیزد

منم از همون حرصم گرفته گفت می ترسم دعواشون شه می ترسه عروسش پسرشو بخوره لابد

شما بگو من ناهار نمیتونم بیام . همون شام رو برقرار میکردید بدون اونا. همه که برنامه هاشون باهم جور نیست.

شمام فرداشب شام بپز برید خونه مادرشوهرت بجای ناهر که نیستید عیب نداره که

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

اونم سال اولشه کم کم متعادل و انعطاف پذیر میشه. شماها که سن زندگیتون بیشتره باید پخته تر رفتار کنید

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
عزیزم ادم ها از اسمون نیوفتادن مدر مادر دوس دارن بچه هاشون دور هم جمع شن مخصوصا شب عید حرمتش به دور ...

ادم ها برای خودشون زندگی میکنن ، نه خوشاینده جاری و بقیه ، شما اگه به فکر مادری ،دلیل نمیشه از بقیه هم همین توقع رو داشته باشی ،بعدم خود اون مادر ناراحت نشده ،شما ناراحتی؟

بعدم دلش خواسته خونه خودش باشه ، مخصوصا سال اول ،برای منم خیلی مهم بود ، سر هفت سین و قران خودم باشم

بیشتر ازاینکه برای دورهمی ناراحت باشی به نظرم بیشتر برای راه اومدن مادرشوهر باهاش ناراحتی ، وگرنه خیلی راحت میگفتی همون شب میایم و همه شونزده نفر میرفتین 

اپن دوتام ظهر میرفتن

اولن پارسال هم عقد کرده بودن ؛ بعدم سال تحویل هر کی خونه ی خودشه، ما هم همین جور هر کی اونجا به قول ...

با توجه ب عقل و منطق جاری شما کار بدی نکردن .دلشون نخواسته بیان همین 

شما دلتون میخواد برین خب برین مگه جلوی شما رو گرفته 

شاید شما دوست داری خانواده پرجمعیتی داشته باشی 

ولی اون بیشتر دوست داره کم جمعیت باشه 

من خودم از مهمونی های خاله زنک بازی خوشم نمیاد و نمیرم بیشتر دوست دارم جاهای اروم و ساکت باشم و پر هبجان .جاهای شلوغم فقط بزن و بکوب و محافل علمی خوشم میاد برم 

هر کسی یه سلیقه ای داره خیلی خوبه احترام بزاریم به عقاید هم 

ایشون مجبور نیستن طبق نظر جمع زندگی کنن همونطور که من و شما و بقیه مجبور نیستیم 

طلب خیر عزیزم

2706