2726
عنوان

خیلی حرصم گرفته،،،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 57 پست
ما از قبل برنامه ریزی کردیم معمولا رسمه ادم ها دور هم باشن نه اینجوری این رسمه جدیده ادا اصوله

عزیزم قبول کن حساسیت شما بیحا هس

اونا نو عروس دوماد هستن و دوس دارن دوتایی باشن

و چه خوب ک مادر شوهرت درکشون کرده و قبول کرد ک مهمانی فردا برگدار شه.

خدایا شکرت 🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا منم دوست دارم هرسال سال تحویل با شوهرم خونه خودم باشم.چندین سال اینطور خانواده ها هم کنار اومد ...

تحویل سال ما هم خونمونیم ، شام می خوردیم می رفتیم خونمون ؛ بعدم از اول می گفت نه الان که همه قرارارو گذاشتن

2728

کار خوبی کرده 

کاری که دوست داشته رو کرده ،مگه ادم چندبار زندگی میکنه که وقت و علاقه هاشو بخاطر جاری و مادرشوهر و عمه خاله هدر بده

شمام عوض جاری بازی ،مثل ایشون شهامت و جسارت میداشتی میگفتی نه ما همون شب میایم ، چون من روزش میرم برای عموم ، دلم میخواد شب عید با شما باشم

شما هم بگو.من ظهر نیستم ،شب میام ،والا این ناراحتی نداره که اون ظهر بره شما شب ،قیافه هم رو هم نمیبی ...

من دلم راضی ننی شه مگه رستورانه هر کی هر وقتی بره بیچلره ها پیرن

عزیزم برنامه  ی ۱۶ نفر دیگه شام شب عید بوده که دور هم باشن

خو نه زشته ،دیگران هم برا خودشون برنامه ریزی دارن ،علاف این عروس و داماد گل و بلبل که نیستن ،نه کارش زشت بوده ،و همه با معذرت شدن مضحکه این خانم .

خدایا خودت مواظب بچه هام باش ...شکرت
تحویل سال ما هم خونمونیم ، شام می خوردیم می رفتیم خونمون ؛ بعدم از اول می گفت نه الان که همه قرارارو ...

مقصر اصلی مادرشوهرت

مهمونی رو برگزار میکرد

منم جات بودم واسه خودم ارزش قایل میشدم و میگفتم مادر فردا نهار دعوت عموم هستم

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
ما از قبل برنامه ریزی کردیم معمولا رسمه ادم ها دور هم باشن نه اینجوری این رسمه جدیده ادا اصوله

رسم چیه ؟؟؟ چیزی که ما ابداع میکنیم 

ایشونم مراسم شما رو بهم نزده فقط دوست داره شب عید کنار همسرش باشه و دوتایی اولین سال رو جشن بگیرن خیلی هم خوبه بنظرم 

شما شب برین اونام ظهر میان چه اشکالی داره 

کار خوبی کرده  کاری که دوست داشته رو کرده ،مگه ادم چندبار زندگی میکنه که وقت و علاقه هاشو بخاط ...

عزیزم ادم ها از اسمون نیوفتادن مدر مادر دوس دارن بچه هاشون دور هم جمع شن مخصوصا شب عید حرمتش به دور هم بودنه، این بیجاره خودش کس و کار نداره ، فکر کرده بقیه نثل خودشن

2706