2726
عنوان

خیلی حرصم گرفته،،،،،

579 بازدید | 57 پست

در حالتی که از هفته ی قبل قرار بود شام شب عید دور هم جمع شیم و بریم خونه پدر شوهرم؛ یکی از حاری هام که شش ماهه عروسی کرده پیغام داده من رسم دارم اخرین شامو  خونه ی خودمون دو نفری بخورم ما فرداش ظهر میایم،انگار سانس  سینماس، اینا هم به ما زنگ زدن شماها هم ظهر بهتر نیس براتون بیاین؟ما قراره بربم خونه ی عموم، که عید اولشه؛ خیلی حرصم گرفت که باهاش راه اومدن، مگه ادم نبتید به رسم طرف مقابلش نگاه کنه؛ به نظرم از قصد دقیقه ی نود گفت ، چه شوهر ماستی داره روش شد اینو مط رح کنه شما بودین مز رفتین

وا چه ربطي داره خب دلشون خواسته ديگه شوهرشم ماست نيس با شعوره ب خواسته زنش احترام ميزاره

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوب مگه چیه دوست داره دوتایی باشن دقیقا ربطش به ماست چی میتونه باشه

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
عزیزم خب دوس داشتن سال اولی کنار هم باشن حساس نشو خب ناهار دورهمید چه فرقی داره

ما از قبل برنامه ریزی کردیم معمولا رسمه ادم ها دور هم باشن نه اینجوری این رسمه جدیده ادا اصوله

منم دوست دارم شام شب عید خونه خودم باشم. ناراحت کننده نیست که

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

من بودم نمیرفتم بعدشم کم محلی میکردم که بخاطر یه نفر که برنامه خاصی جز خلوت کردن دو نفره نداره برنامه منو بهم ریختن، اگه این دفعه خودنمایی نکنی به این جاریت میدون میدی که از این به بعد همه تونو رو انگشتش بچرخونه

2706