1177
648
عنوان

خیلی حرصم گرفته،،،،،

488 بازدید | 57 پست

در حالتی که از هفته ی قبل قرار بود شام شب عید دور هم جمع شیم و بریم خونه پدر شوهرم؛ یکی از حاری هام که شش ماهه عروسی کرده پیغام داده من رسم دارم اخرین شامو  خونه ی خودمون دو نفری بخورم ما فرداش ظهر میایم،انگار سانس  سینماس، اینا هم به ما زنگ زدن شماها هم ظهر بهتر نیس براتون بیاین؟ما قراره بربم خونه ی عموم، که عید اولشه؛ خیلی حرصم گرفت که باهاش راه اومدن، مگه ادم نبتید به رسم طرف مقابلش نگاه کنه؛ به نظرم از قصد دقیقه ی نود گفت ، چه شوهر ماستی داره روش شد اینو مط رح کنه شما بودین مز رفتین

وا چه ربطي داره خب دلشون خواسته ديگه شوهرشم ماست نيس با شعوره ب خواسته زنش احترام ميزاره

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

1156
عزیزم خب دوس داشتن سال اولی کنار هم باشن حساس نشو خب ناهار دورهمید چه فرقی داره

ما از قبل برنامه ریزی کردیم معمولا رسمه ادم ها دور هم باشن نه اینجوری این رسمه جدیده ادا اصوله

1189

من بودم نمیرفتم بعدشم کم محلی میکردم که بخاطر یه نفر که برنامه خاصی جز خلوت کردن دو نفره نداره برنامه منو بهم ریختن، اگه این دفعه خودنمایی نکنی به این جاریت میدون میدی که از این به بعد همه تونو رو انگشتش بچرخونه

مثل یک کودک بد خواب که بازیچه شده                       خسته ام ....                                                          خسته تر از آنکه بگویم چه شده!            
1179
ما از قبل برنامه ریزی کردیم معمولا رسمه ادم ها دور هم باشن نه اینجوری این رسمه جدیده ادا اصوله

عزیزم قبول کن حساسیت شما بیحا هس

اونا نو عروس دوماد هستن و دوس دارن دوتایی باشن

و چه خوب ک مادر شوهرت درکشون کرده و قبول کرد ک مهمانی فردا برگدار شه.

خدایا شکرت 🙏🙏🙏

شما هم بگو.من ظهر نیستم ،شب میام ،والا این ناراحتی نداره که اون ظهر بره شما شب ،قیافه هم رو هم نمیبینین والا 

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیس ،تیکر رفتن به خونه خودمونه ،آخ جوووووووون ،انشالله همه مستأجرها خونه دار بشن ،بلند بگو الهی عامین
والا منم دوست دارم هرسال سال تحویل با شوهرم خونه خودم باشم.چندین سال اینطور خانواده ها هم کنار اومد ...

تحویل سال ما هم خونمونیم ، شام می خوردیم می رفتیم خونمون ؛ بعدم از اول می گفت نه الان که همه قرارارو گذاشتن

835