2733
2734

ما خودمون آداب خاصی نداریم فقط قبل از لحظه سال تحویل یکیو که مثلا به اعتقاد قدیمی ها پاقدم خوبی داره میفرستیم بیرون و وقتی سال تحویل شد بیاد تو خونه که مثلا سال مبارکی باشه😀😆 (البته حقیقت نداره و بیشتر خرافاته ولی خب..☺)

فال حافظ هم میگیریم

شما هم بگین تو شهر یا خانوادتون چیکارا میکنین😊🐷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی 

میشینیم زل میزنیم تلوزیون تا بوق تحویل بزنه و به به سال جدید شد😒

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2728
2738

هیچی پای تی وی دورهم دعا و قران میخونیم

اکه امسال بیدار بودم میخام دعای فرج.بخونم و از خدا بخام دستمو بگیره.سال 97 یه تغییر اساسی دادم تو شخصیتم ولی هنوز به ثبات نرسیده،میخام ثابتدقدم تر و استوار تر باشم توش. 

اتفاقا من خیلی به پاقدم اعتقاد دارم.....تازه قران واب هم میبرم پشت دربعدمیام تو.....امسال میخوام قران بخونم وداخل اب فوت کنم وقتی اون ابو اوردم توخونه به گوشه های خونه بریزم چون به معنی روشناییه

میشه یه صلوات برای سلامتی بچه هام بفرستی...مرسی
2706