2410
2553

سلام شبتون شاد...دخترمو دو روز پیش از nicu مرخص کردن متاسفانه زردی داره امروز ۱۲ بود دکتر گفت برو دستگاه ببر خونه فردا بیارش بیمارستان کم نشده بستری و...الان بزور گذاشتمش زیردستگاه همش میپره تو خواب ب پاش دست میزنم یخ یخه یعنی سردشه؟دستگاش درب نداره جلوش بازه مدلش همینه یا این خرابه نمیدونم هذیون میگم انگار لطفا هرجیزی راجع به زردی میدونین ک کمک کنه ب کم شدنش بهم بگین..خدا خیرتون بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دستگاش همون مدلیه بخاطر اینکه راحت یه ساعت به یه ساعت درش بیاری و بهش شیر بدی ما هم واسه پسرمون آوردیم ولی با وجود اینه پایین اومد دوباره بالا رفت و با ختنه ولی کلا زردیش از بسن رفت ولی ایشبا دختر شما پایین بیاد و ثابت بمونه

2720

منم این روزارو تجربه کردم نه سردش نمیشه فقط پوشک باشه با چشم بند دستگاه مهتابی خودش بهش حرارت میده بعد ی مدت هم بدنش پوسته پوسته میشه بعد خوب میشه هیچکدوم در ندارن دو ساعت یبار بیرونش بیار بهش شیر خودت بده شیر خشت با عرق شاطره دستو پاشو بشور

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

سلام من برای پسرم دستگاه اوردیم خونه زردیش 15 بود ولی چون زیر نور بود گرم بود به شکمش دست بزن ببین گرمه؟ 

عزیزم نصف قطره چکون آب لیمو شیرین بهش بده اصلا ضرر نداره زردی رو زود میندازه. شیرخشت هم خیلی مؤثره

خونتونو گرم  کن بچه سردشه خو ،

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2714

برای من دکتر مخصوص زردی نوزاد بهم دستگاه داد آوردم خونمون گفت روزی دو وعده اندازه هفت سی سی آب جوش سرد و با یه نخود ترنجبین قاطی کن صاف کن بده بهش.روزی ی وعده هم شیر خشت میدادم.چون این دوتا سردی ان اون مدت ک اینارو میخورد(15روز فک کنم)دل درد میگرفت سعی میکردم صب و عصر بدم ک شب اذیت نشه.48 ساعتم تو دستگاه موند خداروشکر زردیش رفت

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...  

خانوما زردی یعنی چی 

یعنی بچه دنیا میاد پوستش زرده؟

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2706