1177
44

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156

من تقریبا 

وزن شروع:۸۴/۷۰۰          وزن فعلی:۶۹/۱۰۰           هدف ۱)۸۰   هدف۲)۷۵    هدف۳)۷۰؟😍 هدف۴)۶۵؟   هدف۵)۶۰؟   هدف۶)۵۶؟                     اونقدر شکست خوردم تا راه موفقیت رو یاد گرفتم 

چی میگه میخوای بدونی؟

قدر نزدیک ترین آدما های زندگی تو بدون

امروز دل یکیشونو شکوندی 

ولی خیلی به روت نیاورد

من عاشق ریسک کردن و تغییر تو روال عادی زندگیمم،تو دبیرستان سه تا رشته ی ریاضی ، تجربی و انسانی رو خوندم. و رتبه کنکورم عالی شد .دانشگاهم ی کم روانشناسی خوندم بعد رفتم دانشکده ی علوم تربیتی.ارشدمو میخوام برگردم به روانشناسی😍، اگه فکر میکنی از هدفت یا علاقه ت دور شدی ، ریسک کن و تغییری به زندگیت بده.......................دوسش دارم ، آدم خاصیه،  گیتاریست و مترجم زبان ، و البته کتاب باز حرفه ای.شما بودی دوسش نداشتی؟!  
8
چی میگه میخوای بدونی؟ قدر نزدیک ترین آدما های زندگی تو بدون امروز دل یکیشونو شکوندی  ولی خیل ...

واسه منم لطفا بگو

هنوز مادر نشدم،اما میدانم ک خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی ک جای خالی اش تنهادغدغه زندگی ام شده.این روزها تنهاخدا میداند و میبیند ک مادرانگی هایم راچگونه درتنهایی و خلوتم بروز میدهم.با کودک نداشته ام راه میروم و حرف میزنم و مدام زیرلب میگویم کی ازپیش خدا می آیی؟ملاقاتت باخدا تمام نشد!آه نمیدانی اینجابرای نداشتنت هزارراه نرفته را میروم تا تو را به دست آورم.می دانی فرزندم تا پای جان هم برای داشتنت رفتم.تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تاروزی تورا در آغوش بگیرم.این روزها ک همه ب مادرانشان هدیه میدهند،من اما از تو میخواهم خودت را ب من هدیه کنی،مهمانیت باخدا بس است!بیا ک دیگر تاب نگاه های سنگین جماعت را ندارم!بیاو درمقابل دیدگان پدرت سرافرازم کن.راستش رابخواهی از روی پدرت هم خجالت میکشم.امسال هم گذشت ونیامدی ومادرنشدم.اماهیچ کس نمیداند حس مادرانگی ازتمنای وجودم لبریز شده.هیچ کس نمیداند درونم داغ نداشتنت مثل کوه آتشفشان درحال انفجار است.فرزندعزیزم،اینجابرای داشتنت دست ب هرکاری زدم،هزاردرد را تحمل کردم،انصاف نیست کسی را ک برایت این همه بیتابی میکند را بیشتر از این چشم انتظاربگذاری.من خودم راهمین حالامادرمیدانم بخاطر حسی ک برای داشتنت از وجودم لبریزشده،ب خاطرتمام سختی هایی ک برای داشتنت ازیک مادرواقعی بیشترکشیدم،بی منت!اماهیچکس مرامادرخطاب نمیکند،میدانی تا تو رانداشته باشم هیچکس مرا مادر ب حساب نمی آورد.عزیزترین آرزو هایم،بیاو رویاهایم را سروسامان بده!
واسه منم لطفا بگو

بیاین تاپیکم

من عاشق ریسک کردن و تغییر تو روال عادی زندگیمم،تو دبیرستان سه تا رشته ی ریاضی ، تجربی و انسانی رو خوندم. و رتبه کنکورم عالی شد .دانشگاهم ی کم روانشناسی خوندم بعد رفتم دانشکده ی علوم تربیتی.ارشدمو میخوام برگردم به روانشناسی😍، اگه فکر میکنی از هدفت یا علاقه ت دور شدی ، ریسک کن و تغییری به زندگیت بده.......................دوسش دارم ، آدم خاصیه،  گیتاریست و مترجم زبان ، و البته کتاب باز حرفه ای.شما بودی دوسش نداشتی؟!  
1179
من اومدم ولی نگفتی

نمیتونم زمان بگم

ولی عشق تو بیشتر بشناس

1178