2726
عنوان

اگه برمیگشتید عقب با شوهرتون ازدواج میکردید؟ چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 1649 بازدید | 143 پست
خوشبحالت شیر زن واقعا شماها خوشبختید که تونستید خودتان را نجات دهید

والا جونم برات بگه ده سال عمرم رید توش .سه تا بچه دارم .البته بچه هامو ورداشتم الفرارررر.همیشه هم عین پیرزنا نفرین میکنم شدیدددد

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این سوال رو زمان صلح از خانما بپرسی جوابش یه بله محکمه

اگ موقع دلخوری و دعوا بپرسی جوابش از بس رکیکه قابل پخش نیس😁

اصولا خانما شوهرشون زمان دعوا ظالم ترین موجود دنیاس

موقع آشتی بودن شازده با اسب سفید ک منتظرش بودن😁

2728
والا جونم برات بگه ده سال عمرم رید توش .سه تا بچه دارم .البته بچه هامو ورداشتم الفرارررر.همیشه هم عی ...

به قول خودتان 10 سال از عمرتون هدر شد ولی حالا فرصت برای ساختن روزهای شادرا دارید اینده در دستان شماست پس بسازیدش

من لباسهاشو در نبودش بو می کردم وبه ارامش می رسیدم ولی کاری کرد که متا سفاته مثل پیر زن ها لباس می پ ...

نمیدونم چ کار کرده ولی هر کاری کرده بدجور داغ شدی و این موضوع باید شمارو ب خودتون بیاره،بهتر و جذابتر از قبل بشید حتی توی ظاهر اگر از باطن داغونید باید جوری جلوه بدید ک حسرتتون رو بخوره نه مثل پیرزنا بشی،ب خودت بیا دختر

نمیدونم چ کار کرده ولی هر کاری کرده بدجور داغ شدی و این موضوع باید شمارو ب خودتون بیاره،بهتر و جذابت ...

اتفاقا ازلجش صورتمم را نمی شورم ولباسهام کهنه این جوری می خوام بفهمه که چقدر دلم خونه وعذاب کشیدنش را می بینم وقتی می بینه لباس 1 ساله نمی خرم

نه چون کل خاندانشو به منو بچم تریج میده بی شعور 

عزیزم نامزد منم به شدت به خانواده و فامیلش وابسته س. و همه رو به من ترجیح میده. شما قبل از ازدواج میدونستین شوهرتون این رفتارو داره؟ یعنی امید به تغییر نامزدم نداشته باشم؟

نمیدونم چ کار کرده ولی هر کاری کرده بدجور داغ شدی و این موضوع باید شمارو ب خودتون بیاره،بهتر و جذابت ...

بهار جون ممنونم که نظر مثبتی دادی چطوری باید بهش نشون بدم که ازش نارا ضیم؟

عزیزم نامزد منم به شدت به خانواده و فامیلش وابسته س. و همه رو به من ترجیح میده. شما قبل از ازدواج می ...

تگه عقد نکردی جدا شو که خواهر من ۱۲ ساله داره میسازه و میسوزه با همچین جونوری ک پسرخاله ها و پسر عمه هاشو ب زنش ترجیح میده،خواهر مثل دست گلم داره ب خاطر دخترش تحمل میکنه جوونیش داره میره،اینا حتی یه مسافرت دو نفره که هیچ ماه عسلم با هم نرفتن،هر جا ننه ی گرامی و خواهر عجوزش برن اینم دنبالشون راه میوفته و گرنه هییییییچی

تگه عقد نکردی جدا شو که خواهر من ۱۲ ساله داره میسازه و میسوزه با همچین جونوری ک پسرخاله ها و پسر عمه ...

عقد نکردیم هنوز. آخه اخلاقای خوب زیاد داره، همو دوست داریم تنها مشکلم باهاش همینه.  خواهر شما با شوهرشون نرفتن مشاوره؟ 

2706