2737
2734
عنوان

اگه برمیگشتید عقب با شوهرتون ازدواج میکردید؟ چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 1649 بازدید | 143 پست
منم باید همین کارو کنم من خیلی تحویلش می گیرم عینه احمقا...وقتی داره میره با فلاسک چای ولقمه دنبالشم ...

عمم به حالم گریه کرد گفت عزیزم بی شوهری همه جا ولی من واقعا از تنهایم لذت می برم چون باجنگ ودعوا به جای نرسیدم ولی با سکوت سنگینم به ارامش رسیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دیگه بود و نبودنش زیاد برام فرقی نداره اگه حقم رو بده هر چی کار کردم رو بهم پس میداد با طلاها میرفتم دیگه نمیخوام اون صدای مزخرفشو بشنوم خودمو دیگه براش نمی کشم وقتی میره ماموریت تازه خوشحالم میشم 

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.
2731
2738

اره قطعا دوباره انتخابش میکردم چون واقعا تنهام‌نذاشت حتی وقتی که من خودم نا امید از‌خودم بودم

خدا جونم مواظب نینی کوچولوم باش سالم بغلش بگیرم. خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه

آره

سختی زیاد کشیدیم و خواهیم کشید الانم دور از منه

ولی همین سختی ها باعث شد بیشتر همو دوست داشته باشیم

بعضی وقتا با اینکه تو اوج خوشبختی هم نیستی میگی خدا رو شکر باز آرامش دارم یهو یه اتفاقی کل زندگیتو زیر و رو میکنه انقدر که فاصله امروز و دیروزت اندازه یه روز نیس میشه اندازه یه عمر تلاش میکنی که برگردی به اون زندگی سابق که بگی مهم نیس میگذره ولی نمیشه درد یه جوری ریشه میکنه تو وجودت که خودتم یادت میره یه زمانی خوب بودی..‌
منم دیگه بود و نبودنش زیاد برام فرقی نداره اگه حقم رو بده هر چی کار کردم رو بهم پس میداد با طلاها می ...

ریشه اختلاف ما مسخره کردنم بود براش مو رنگ می کردم می گفتم قشنگ شده می گفت هر کاری کنه همونی اینقدر این ها را گفت که سرد شدم نه ارا یش می کنم نه لباس شیک براش می پوشم ،، ریشه اختلاف شما در کجا بود؟

2706