1177
648
عنوان

دعوای زن و شوهر

833 بازدید | 61 پست

خدایی بیاید بگین چند درصد از دعواهاتون سر چیزایی الکیه .......

تا حالا به این فکر کردید که دیگه بسه  دعواهای الکی ........

میتو نید یکیشو مثال  بزنید منظورم علت دعواست نه شرح دعوا........

.

.

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

زن وشوهر دعوا کنن ابلهان باور کنن😐

شاید بگید چه ربطی داشت🤔

درسته ربطی نداشت ولی زن وشوهر توش داشت دیه

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
1156
8

ملکه _صورتی@

نیازو تو خودم کشتم که هرگز وانشه مشتم زدم برچهره ام سیلی که هرگز تانشه پشتم من آن خنجر به پهلویم که دردم را نمی‌گویم به زیر ضربه های غم نیافتد خم به ابرویم مرا اینگونه گر خواهی دلت را آشیانم کن من آن نشکستنی هستم بیا وامتحانم کن بیا وامتحانم کن 
1179

@ملکه_صورتی    

نیازو تو خودم کشتم که هرگز وانشه مشتم زدم برچهره ام سیلی که هرگز تانشه پشتم من آن خنجر به پهلویم که دردم را نمی‌گویم به زیر ضربه های غم نیافتد خم به ابرویم مرا اینگونه گر خواهی دلت را آشیانم کن من آن نشکستنی هستم بیا وامتحانم کن بیا وامتحانم کن 

من بعضی وقتا خودم حس میکنم دعوای خونم کم شده ی دعوا راه میندازم شوهرمم همینطور

😂

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ميگفتن پات نميمونه ... ديدي پات موندم  منه ديوونه...☺️
835