2726

یکی تاپیک میزنه خرید عید میره توی پر بازدیدا.

یکی مثل من تاپیک میزنه اما دوسه نفر بیشتر نمیان توی تاپیک. تاپیک ماها دیده نمیشه؟؟؟؟؟؟

الووو منو میبینید؟؟😐😐😐

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون

الو الو آنتن نمیده

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الو الو آنتن نمیده

😢😢😢

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون
😢😢😢

😂😂😂😂😂😂

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
خار داره تاپیکاتون:)

اره فک کنم🙄😢😢

دقیقا واسه من انگار هول دارن میان یدور میزنن میرم فکر کنم پسندشون نمیشه..از این به بعد باید طبق سلیقه تاپیک بزنم یه دو جین مادرشوهر فولاد زره بیارم یا جاری حسوووود یا پدرشوهر فوضول یا شوهر خائن ...بدبختی هیچ کدومم ندارم

جونمممم بفرما

خرید عیدمو کسی ندید🙄🙄🙄

ولی من تابیکم میره بازدیدا اعصابم خورد میشه کلی اعلانات میاد برام.یه دفعه میریزن اون تو .میگرخم میفتم به التماس که گزارش بزنن بترکه.

کاربری قبلیمو ترکوندم.نپرس چرا. 
2706