1147
648
عنوان

درچه حالین.شوهرانتون چطور

7665 بازدید | 218 پست

منکه درازکشیدم پسرم داره شیرمیخوره باشوهرجان دعواکردم اونم پشتش به منه خوابه.شماچطور

کسی که ۷ساله بایادش شبوروزمو میگذرونم.عشق فراموش نشدنیه من.احسان.

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156

ما الان از خونه ی مادرم اومدیم...شوهر بازی کامپیوتری دخملا خواب...

بد شانسی یعنی نژادت روس باشه و طرف مادریتم همه قد بلند باشن ولی تو قد بلند نباشی😐😐😐😐😐😐😐یعنی منو به فرزندی قبول کردن🤔🤔🤔🤔 یا بچه ی بی پناهه جنگم🤔🤔

اومدم خونه مامانم بعد دوماه دیدمشون داداشم هم بعد دو سال دیدم انقدر محبت کردم شوهرم حسودی کره رفته خوابیده خودم هم تو حال دراز کشدم رو مبل تو سایتم

از صدای گذر آب چنان می فهمم         تندتر از آب روان عمر گران می گذرد                                             زندگی را نفسی ست ارزش غم خوردن نیست    آنقدر سیر بخند تا که ندانی غم چیست  
8

كمر درد وحشتناك دارن با كلي كار😖

شوهرم هم داره بهارنارنج مي بينه

مشکل آب که رفع شد😑 مواظب درخت ها باشید با قطع درخت ها مشکل سیل و آلودگی داریم با قطع ریه های زمین ایران رو نابود می کنیم .بیایم با طبیعت مهربان باشیم زباله نریزیم درخت بکاریم 😍

شوهرم داره فیلم طوقی ( بهروز وثوقی) میبینه 😁😁 منم دراز کشیدم .نی نی تو دلم هم وول میخوره شدید 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو در جان منی . من غم ندارم  😍😍😘😘
1179

شوهرم سر کاره الان داره شام میخوره میاد کم کم

منم دارم چایی میخورم و گشنمه ولی تنهایی غذا نمیچسبه

الان هفت سین چیدم البته یکم ناقصه....فردا هم میخوام مادرشوهر و خواهر شوهرمو دعوت کنم تو فکرم

شوهر در خواب، و توان از دست رفته رو بازیابی میکنه برای کار طاقت فرسای فردا ( مغازه داره )

و من هم به رسم عادت دیرینه، به سایت نینی سایت اومدم و تاپیک گردی میکنم.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

شوهرتابیدارکن بگومنابوس کن وبخواب 

من وشوهرم قرارگذاشتیم ازهمان اول موقعی که ازکارمیادیامیخادبره سرکاربوس میکنیم همدیگه راوقنگتیم میخاهیم بخوابیم همینطورحالاوقتی هم قهرباشیم بوس میکنیم ومیگیم قهریم ولی خنده مون میگیره واشتی میکنیم 

1190