2737
2734
عنوان

مامانای عزیز لطفا بیاین یه لحظه

58 بازدید | 8 پست

پسرم الان ۱۷ ماهشه. هنوز شکل مدفوعش شله. حجم زیاد و شل. نباید تا این سن مثل آدم بزرگا سفت شده باشه؟!!! و اینکه به شدت هم بوی بدی میده. کسی تحربه داره تو این زمینه؟!حالا الان دو روزه که تب کرده و اسهالم داره و بیحاله و رنگ مدفوعش نزدیک به سفید شده. لطفا هر کی تجربه مشابه داره بگه از نگرانی دربیام

فکر نمیکنم طبیعی باشه 

چرا دکتر نمیبریش اخه ؟

نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تازه دکتر بوده آزمایش کلی هم داده. ولی بخاطر تبش فردا باید ببرم دکتر

آخه این توصیفاتی که کردی طبیعی نیست خو. انشاله که من اشتباه کرده باشم ولی اسهال بچه رو خیلی جدی بگیر خدای نکرده آب بدنش کم میشه. تعادل یون ها بهم میخوره

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
آخه این توصیفاتی که کردی طبیعی نیست خو. انشاله که من اشتباه کرده باشم ولی اسهال بچه رو خیلی جدی بگیر ...

تبش که خوب طبیعی نیست. گفتم شاید مال دندونش باشه. ولی در مورد مدفوعش بچه ی این سنی مدفوعش سفته مثل آدم بزرگا؟

2738
فردا باید ببرمش. ولی گفتم تا فردا ببینم کسی تجریه مشابه داره یا نه

فرداک تعطیله همه جا! 

ی دکتر خوب ببرش

نی نی یار خواههههش میکنم این کاربریمو نترکون دیگه شماره ندارم بخدا 😢😢😢 با ی اکانت از بهمن حرف زدم با اون یکیا ک هیچی نگفتم اونارو چرا میترکونی  😭😭😭