2726
نه یه چن ماهیه

وا شاید بارداری😦

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چن ماهه باردارم🤐🤐🤐🤐😐😐😐😐😐

😂😂😂

به سلامتی 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728
😁😁😁😁😁۲۵روز پیش پریودشدم 

شوخی کردم عزیزم به سلامتی

من تو بارداریم لک آورده بدنم

شاید هورمونای بدنت نسبت به فصل بهار واکنش نشون دادن..

طبیعیه

شوخی کردم عزیزم به سلامتی من تو بارداریم لک آورده بدنم شاید هورمونای بدنت نسبت به فصل بهار واکنش ن ...

نمیدونم ولی دوس دارم تاعروسیم یخورده بهتربشه

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
نمیدونم ولی دوس دارم تاعروسیم یخورده بهتربشه

با موم گیاهی جاهای حساست رو بزن حیفه..

من از ۱۳،۱۴ سالگی موم زدم مو ندارم خیلی سمام همینکارو بکن

با موم گیاهی جاهای حساست رو بزن حیفه.. من از ۱۳،۱۴ سالگی موم زدم مو ندارم خیلی سمام همینکارو بکن

ممنون

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔