2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها این سیاهیا مال سودای بدنه ک زیاد شده.از نوره زرنیخ دار استفاده کنین طبیعیشو کف پاهاتون بزارین ۵ مین بپونه بعد سنگ پا بکشین.من ک طبیعیشو نگرفتم خیلی وقته از این تیزبرای بدرد نخور استفاده میکنم.یکی دو بار ژیات زدم از اون‌موقع سیاه شد اصلا

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2728

تو ی فیلم ریشه گل شیرین بیان و گلیسیرین قاطی کرد زد خیلی به مرور سفید میشه

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
خوب میشی بعد زایمان

خدا کنه خیلی بده.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
بچه ها این سیاهیا مال سودای بدنه ک زیاد شده.از نوره زرنیخ دار استفاده کنین طبیعیشو کف پاهاتون بزارین ...

منم تیزبرمیزنم وژیلت

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
خدا کنه خیلی بده.

منم خیلی سیاه شدم مخصوصا اون قسمت ولی چند ماه بگذره مث قبل میشه بخاطر بارداری و جریان خونه

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
منم تیزبرمیزنم وژیلت

فقط یکیشو بزن نوره بگیر بگو طبیعی زرنیخ دار میخوام از عطاری.منم  وقت کنم برم بازار از این ب بعد میخرم.

منم خیلی سیاه شدم مخصوصا اون قسمت ولی چند ماه بگذره مث قبل میشه بخاطر بارداری و جریان خونه

دقیقا دیگه نگم چجور.اتفاقا لگنم درد میکنه پشتش از اون موقع اینجورم همونه پس خون رسانیش خیلی کمه

کلا اگر موهای زیر بغل رو بزنی سیاه می شه باید از ریشه بگیری تا سیاه نشه. اگرم می خوای سیاهیش از بین بره سدر بزن همون لحظه سفید می شه. اگرم می خوای همیشه سفید بشه یک مدت هر هفته زیر بغلت نوره (واجبی) بزن حدیث داریم برای نور چشم هم خوبه

خودت تصمیم بگیر!   امروز روز خوبی باشه؟   
2706