1232
1226
مامانم امشب دیده میگه وای چه سیاهه😲😲😲اعتمادبه نفسم کامل ازبین رفت☹☹☹☹

من بيکيني وزانوم هم سياه شده

خوشگلی و خوشتیپی هم حدی داره👩                                                                                              من دیگه شورشو در آوردم😎😁خدایا اگر منو لاغر نمیکنی حداقل اطرافیانمو چاق کن😬 وزن شروع۸۰/۳۰۰ ایشالا منم بغلی میشم😆آخه الان تو بغل جا نمیشم😥بلند بگو ایشالااااااا🙆 
خوب میشی بعد زایمان

خدا کنه خیلی بده.

👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرف کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده  بشه👨‍👩‍👧

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

بچه ها این سیاهیا مال سودای بدنه ک زیاد شده.از نوره زرنیخ دار استفاده کنین طبیعیشو کف پاهاتون بزارین ...

منم تیزبرمیزنم وژیلت

قصه ی بغض من وشانه ی تو قصه ی خواستنی بودکه توانسته نشد💔
1156
منم تیزبرمیزنم وژیلت

فقط یکیشو بزن نوره بگیر بگو طبیعی زرنیخ دار میخوام از عطاری.منم  وقت کنم برم بازار از این ب بعد میخرم.

👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرف کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده  بشه👨‍👩‍👧
منم خیلی سیاه شدم مخصوصا اون قسمت ولی چند ماه بگذره مث قبل میشه بخاطر بارداری و جریان خونه

دقیقا دیگه نگم چجور.اتفاقا لگنم درد میکنه پشتش از اون موقع اینجورم همونه پس خون رسانیش خیلی کمه

کلا اگر موهای زیر بغل رو بزنی سیاه می شه باید از ریشه بگیری تا سیاه نشه. اگرم می خوای سیاهیش از بین بره سدر بزن همون لحظه سفید می شه. اگرم می خوای همیشه سفید بشه یک مدت هر هفته زیر بغلت نوره (واجبی) بزن حدیث داریم برای نور چشم هم خوبه

خودت تصمیم بگیر!   امروز روز خوبی باشه؟   
1221
نه یه چن ماهیه

وا شاید بارداری😦

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نینیم اومد بغلمون زودتر از موعد از خدا ممنونم بخاطر  فرشته ای که بهم عطا کرد🌹دامن همه منتظرا سبز بشه الهی🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و  معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️
چن ماهه باردارم🤐🤐🤐🤐😐😐😐😐😐

😂😂😂

به سلامتی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نینیم اومد بغلمون زودتر از موعد از خدا ممنونم بخاطر  فرشته ای که بهم عطا کرد🌹دامن همه منتظرا سبز بشه الهی🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و  معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️
😁😁😁😁😁۲۵روز پیش پریودشدم 

شوخی کردم عزیزم به سلامتی

من تو بارداریم لک آورده بدنم

شاید هورمونای بدنت نسبت به فصل بهار واکنش نشون دادن..

طبیعیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1167
شوخی کردم عزیزم به سلامتی من تو بارداریم لک آورده بدنم شاید هورمونای بدنت نسبت به فصل بهار واکنش ن ...

نمیدونم ولی دوس دارم تاعروسیم یخورده بهتربشه

قصه ی بغض من وشانه ی تو قصه ی خواستنی بودکه توانسته نشد💔
نمیدونم ولی دوس دارم تاعروسیم یخورده بهتربشه

با موم گیاهی جاهای حساست رو بزن حیفه..

من از ۱۳،۱۴ سالگی موم زدم مو ندارم خیلی سمام همینکارو بکن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40