2726
من ۶۰۰از شوهرم گرفتم ولی همرو الکی خرج کردم 😭😭😭  دوتا شلوار توخونه سه تا تیشرت 180 یه شومی ...

چرا ابنجوری خربد کردی اخه

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

هی با حودم کلنجار مبرم از دبجی کالا میخوام خرید کنم یه کبف انتخاب کردم ۲۰۰ کفش ۲۴۰ عینک افتابی ۱۵۰ حالا هنوز تاییدش نکردم همشونم کلی تو سایت گشتم تا انتخابشون کنم 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حدود ۸۵۰

دلم میخواست ی شال مشکی هم بخرم ولی خر شدم پولشو دادم واسه پسرم شلوار راحتی خریدم. دیگه پولم تموم شد. حتی پول رنگ مو هم از کارت خودم کشیدم اومدم خونه

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
2728

من همسرم گفت پولوچجور خرج میکنی که هیچ نمیمونه ازش!😔اولین سالی ک خریدکردم بود.2تا سالای قبل عیدهیچ نگرفتم

سینه ام دکان عطاریست...دردت چیست؟ من برای عاشق بی کس...من برای عاشق بی چیز...راه رفتن، گریه کردن زیرباران میکنم تجویز...سینه ام دکان عطاریست... دردت چیست؟

من پس انداز کردم که عیدپول نگیرم ازشوهر.همش خرج دکتر شد😔براخریدام بازپول داد.الان میگه چقدخرج میکنی 

سینه ام دکان عطاریست...دردت چیست؟ من برای عاشق بی کس...من برای عاشق بی چیز...راه رفتن، گریه کردن زیرباران میکنم تجویز...سینه ام دکان عطاریست... دردت چیست؟
2706