2733
2734

خانومها من امروز بجای نمک کلی توغذاجوش شیرین ریختم...الان چندین ساعت میگذره یکم وضعیت مزاجیمون بهم ریخته ..حالت تهوع هم یه کوچولو داریم.آیا خوردن جوش شیرین خطر داره؟

گوگل کردم نوشته بود هیچ ضرری نداره شمام بگید اگه تجربه دارید تاخیالم راحت شه..

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

باید چی بشه که برید دکتر؟!

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ضرر داره ولی نه در حد مرگ  

بیشتر گوارشتون بهم میزنه

اابته زیادش ضرر داره 

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
باید چی بشه که برید دکتر؟!

ای بابا..ازوقتی که فهمیدم جای نمک جوش شیرین ریختم رفتم توگوگل سریع نوشته بود تو کیک ونون هم پراز جوش شیرینه فقط مزاجم بهم ریخته برم دکتر یعنی؟

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
وااااای خدایاااااا ، چرا خوردی ، طعمش که مشخص میشه 

آره ..لقمه های اول حالم بد شد مزه ی بدی میداد بی نمک..رفتم نمک آوردم پای سفره که مامانم گفت این جوش شیرینه نکنه تو غذاهم همینو ریختی گفتم آره

ای بابا..ازوقتی که فهمیدم جای نمک جوش شیرین ریختم رفتم توگوگل سریع نوشته بود تو کیک ونون هم پراز جوش ...

بله برو عزیزم شاید مشکلی پیش بیاد خدای نکرده

تو نون و شیرینی هم میزنن وای نه زیااااد

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
نه بابا فکر نکنم انقد خطرناک باشه یه شربت ابلیمو درست کن بخورید بخوابید پناه بر خدا اگه زنده موندی ف ...

مرسی یه صلوات بفرست عزیزم دوست دارم سال ۹۸روببینم

نه خب اندازه نمك ريختى ديگه 

آره اندازه نمک ریختم تازه خیلی هم نمک نمیزنم ..

2706