2733
2734
عنوان

کادوووو

98 بازدید | 6 پست

خانمامیخوام فردابرم براشوهرم پیرهن شلواربخرم میترسم خوشش نیادچی کارکنم بگیریم بنظرشمایانه؟

میخام ازخودم یه زن قوی ومحکم بسازم یه زنی که فقط وفقط به خودش تکیه کنه میخام وبهش میرسم مهم نیس که بقیه بگن محاله

بگیر هرچی هم بخری خیلی هم دلش بخواد

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودشم ببر ریسکه

اخه نمیخوام بفهمه اگه بگم بهش میگه نه نمیخواد.درضمن اخه براش امسال کادوتولدو وولنتاینم نگرفتم 

میخام ازخودم یه زن قوی ومحکم بسازم یه زنی که فقط وفقط به خودش تکیه کنه میخام وبهش میرسم مهم نیس که بقیه بگن محاله

با مغازه دار صحبت کن که برای هدیه میخوای اگه یوقت نپسندید بیاری عوض کنه من همیشه همین کارو میکنم برا شوهرم میخرم اگه یوقت خوشش نیاد میریم باهم ب سلیقه خودش عوض میکنم

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞