1147
44
عنوان

بیاین راجع به زندگی تون حدس بزنم

17198 بازدید | 1714 پست

😊😊😊

من عاشق ریسک کردن و تغییر تو روال عادی زندگیمم،تو دبیرستان سه تا رشته ی ریاضی ، تجربی و انسانی رو خوندم. و رتبه کنکورم عالی شد .دانشگاهم ی کم روانشناسی خوندم بعد رفتم دانشکده ی علوم تربیتی.ارشدمو میخوام برگردم به روانشناسی😍، اگه فکر میکنی از هدفت یا علاقه ت دور شدی ، ریسک کن و تغییری به زندگیت بده.......................دوسش دارم ، آدم خاصیه،  گیتاریست و مترجم زبان ، و البته کتاب باز حرفه ای.شما بودی دوسش نداشتی؟!  

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

حدس بزن 😁

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

فالوم بگیر نننه👋

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(سم۲۱۳)و(👶)💖در دلم کسی جا داردکه درتمام زندگی ام اورا اکنون احساس میکنم.وبه خاطر وجودش با خداونددرخلقت شریک شده ام.ندیده دوستش دارم وعاشقانه منتظر حضورش درآغوشم هستم..💖۱۲ دی بودنت حس کردم زیباترین بهانه ی زندگیم👶۲۴ دی بازم دیدمت زندگی من وبابایی خوش اومدی پسرگلم💖  ۲۷ بهمن وول خوردن وچرخیدنت کامل حس کردم عزیزم انگارمیخای بیای بیرون ازبس محکم میزنی😍۲۷ اسفند خداروبی نهایت شکر که سالمی نی نی خوشگلم خیلی نگران دوتا کیست داخل مغزت بودم خداروشکر جذب شد😍بهترین پسردنیا آیهان جونم عیدت مبارک فسقل مامان😘
1189
بگو

زیادی مهربونی

ی مشکل عاطفی بزرگ داری

درسته؟

من عاشق ریسک کردن و تغییر تو روال عادی زندگیمم،تو دبیرستان سه تا رشته ی ریاضی ، تجربی و انسانی رو خوندم. و رتبه کنکورم عالی شد .دانشگاهم ی کم روانشناسی خوندم بعد رفتم دانشکده ی علوم تربیتی.ارشدمو میخوام برگردم به روانشناسی😍، اگه فکر میکنی از هدفت یا علاقه ت دور شدی ، ریسک کن و تغییری به زندگیت بده.......................دوسش دارم ، آدم خاصیه،  گیتاریست و مترجم زبان ، و البته کتاب باز حرفه ای.شما بودی دوسش نداشتی؟!  
✋✋✋✋بزن

امروز حالت خیلی خوب نبود

انگار از صبح ی کم دلشوره داری

درسته؟

1179
835