2733
2734
عنوان

خانوما به نظرتون سرکارم ؟

283 بازدید | 43 پست

نامزدم گفت یه مدت باهم حرف نزنیم و حالم خوب نیست منم گفتم باشه اگه میخوای تموم کنیم همین الان میکنیم بعد اول سکوت کرد و بعدم گفت نمیدونم و بعد قرارشد تموم کنیم که تا گوشی و قطع کردم پیام داد نه بیا چندروز باهم حرف نزنیم 

یعنی داره میپیچونه؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وا نامزده یا دوست پسر؟ مگه آدم با نامزدش اینجوری تموم میکنه😐

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2731

رسمی نیست؟؟مگه خاله بازیه😕😕😕که امروز تموم کنی یا ۲روز دیگه

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
2738

ای بابا فقط بگم برای ازدواج خیلی وسواس بخرج بده از کجا معلوم هی خسته باشه

عصبی باشه

گرونی باشه

هزار دلیل ک هر روز تو زندگی های معمولی هست

بعد بیاد بگه چند روز حرف نزنیم قهر کنیم تمام کنیم

باور کن

الان دل بکنی از انتخاب قلط درد کمتری داره تا بری سر خونه و زندگی ت بگی اشتباه کردم

درونگرا.سکوت.مهربون.منطقی.تو نی نی سایت نه طرف حق و میگیرم نه ناحق چون قضاوت کار خداست
دوست  من اینجا تاپیک زدم چون دوست پسر بود بستنش 😐

پس بيخيالش شو

اينجور مواقع بهتر هست تموم كني

چون علاقه قلبي نداره

يا ي مشكلي داره ك بعدها بهت اسيب بيشتري ميزنه

يا با كسي اشنا شده ترديد داره

در هر حال بهتره بازيچه نشي

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2706