2726

خسته شدم...همه اش هم سوتفاهم هست فقط

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وقتی پیش مامانمم طرف شوهرم وقتیی پیش شوهرمم طرف مامانم 

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

طرف حق رو 

ولی شیوه برخوردمون باید  درست باشه 

اگر مادرتون دلخورن  ؛  آروم و با سیاست و نامحسوس،   خوبی ها و محبت های همسرتون رو نسبت ب مادرتون  ، رو بهشون انتقال بدید  و  برعکس 

حرف و گلگی  هیچ کدوم  رو هم   مستقیم نذارید کف دست اون یکی ! 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
مامانم بی برو برگرد

بزرگترین اشتباه

صلوات و سوره کوثر برای شادی روح شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو به نیت باردار شدن خودم و همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه بحق آبروی فاطمه زهرا🌹🌹🌹🌹🌹

پیش نیومده تا حالا مامانم هیچ وقت نمیذاره بین شوهرم و کسی بخوام کسی انتخاب کنم خودش هم چی رو اکی میکنه که به کسی برنخورده و من طرف شوهرم رو بگیرم

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 
طرف حق رو  ولی شیوه برخوردمون باید  درست باشه  اگر مادرتون دلخورن  ؛  آرو ...

این درسته دقیقا

صلوات و سوره کوثر برای شادی روح شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو به نیت باردار شدن خودم و همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه بحق آبروی فاطمه زهرا🌹🌹🌹🌹🌹
2706