2410
2553
عنوان

حداقل بیاین عکس سبزه هاتون رو بزارید😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 63 پست

خودتون پیداش کنین :))

-واسه کل امضاهام استدلال دارم:)  All of us , will residences to HELL:) There isn’t any PARADISE +نیست در دیده ما منزلتی ،دنیارا :) ما نبینیم کسی را که نبیند،مارا :) #گریویتی:) -وقتی سطح شعورت بالاست، با سطح پایین تر از خودت ست نکن:) +حسی 🥀که به عشق 🚨دارم ، توی رانندگی 🚘ارضام مکنع 🏎:)  -من بازیامو بچگیام کردم ،میای سمت من جدی باش!  +تو صادق باش💛-شاید☘️ یه نویسنده📗:)+آماده 🐋باش هرچیزی رو که داری 🦈درعرض ۳ 🐟ثانیه ،تخلیه کنی:) -نیمه🎆نقاش🔮+ملیس جان، همش ۱ ثانیه نیست که داری زندگی میکنی:) -نه از رومم :) نه از زنگم :) همان #بیرنگ بیرنگم :)) hayat Geçer ve Gecenin sonu biter Beyaz güne «دنیا داره می رونه :) رو صندلی عقبیم :) » (تو فقط سارق نباش:) قول میدم وسط بهشت ساکن شی) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه سبزه من رو میگی با خاکشیر درست کردم.از اینستاگرام ایده گرفتم.ظرف اب معدنی رو نصف کردم جوراب کشید ...

خیلی عالی شده سال دیگه حتما امتحان میکنم😍😍😍

من نه منم .نه من منم .پس من کیم ؟!!🤔😒
2720
2714

تو رو خدا به سبزه هام نخندینا این سومین باره انداختم تا درست شد

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
بچه ها من رو میز خاطره بندازم سفره هفت سینمو یا میزناهار خوریم؟؟

ناهار خوری لازم میشه   ....نمیخواد رو ناهار خوری بندازی یا فقط روز اول رو ناهار خوری باشه

ناهار خوری لازم میشه   ....نمیخواد رو ناهار خوری بندازی یا فقط روز ادل رو ناهار خوری باشه

چقدر ناهار خوری گفتم😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

2706