2703
2553

ظهر خونه مامانم بودم میخواستیم بریم بیرون شوهرم انتظار داشت مامانم پسرمو نگهداره .مامانم خودش بیرون خرید داشت نتونست .شوهرم هر چی از دهنش در اومدم پشت سر خانوادم گفت اگر نمیخوان نگهدارن بیخود میکنن میاین تورو میبرن خونه شون یه بار دیگه به پسر من دست بزنن م ی گا م از این حرفا که منم داد و بیداد کردم که خیلی پروی مگه نوکر تو هستن و بیشور که یه سیلی زد تو صورتم دیگ منم ساکت شدم چون پشت فرمون بود گفتم تصادف میشه .اومدیم خونه روی یخچال براش نوشته گذاشته بودم که ناهار اماده کردم و از این حرفا ...دیدم اون مچاله کرد انداخت زمین خیلی بهم بر خورد .مامانشم زنگ زد گفت بیاین شب اینجا من نرفتم پسرمو خودشو حاضر شدن گفت نمیای داد زدم گفتم تو خانواده منو فحش بدی من پاشم بیام خونه مامان تو نخیررر گفت به جهنم گفتم جهنم جات .منم قبل از این دعوا ها صبح یک ملیون براش ریخته بودم دستش خالی بود شب عیدی الان با اپ ریختم دوباره تو حساب خودم بنظرتون کار خوبی کردم ؟؟؟

خدایا لطفا مراقب **عزیزای دلم باش **

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

الانم مادرشوهرم زنگ زد که چرا نیومدی گفتم کار داشتم نتونستم هی گفت کار ول کن الان مهدی رو بفرستم بیاد دنبالت گفتم نه خطرناک نمیخواد دیگه اون طرف تلفن نمیدونم شوهرم چی زر زر کرد که مامانش گفت باشه پس ولی کاش میومدی 

2714

من نمیدونم والا چطور میتونین این کلماتو به هم دیگ بگین بعد در کنار هم زندگی هم کنید زندگی موقعی خوبه حرمتا بین هم دیگ حفظ بشه 

واسم دعا کنید مامان بشم اگ میشه یه صلوات بفرستید❤
با اون کار واسش شام درست کردی نوشته هم گذاشتی ؟ کوفت بخوره

قبل از این بود که برم خونه مامانم براش نوشته گذاشتم که من نیستم غذاتو کوفت کن .دارم دق میکنم تو خونه بغض خفه م کرده 😢

2706