2737
2734

سلام خانوما..میشه لطفا بگید چند کیلو سبزی نیاز داره؟ و اینکه ایا نیازه شنبلیله خشک به خورشت اضافه کنم؟ 

تنهایی یک امر بدیهیست، حتی اگر از آسمان آدم ببارد

عزیزم برا هر نفر ی مشت لوبیا بیز ۴ تا بیشتر بریز سبزی هم یک ونیم کیلو پاک شده و خورد شده لیمو عمانی هم۸ تا گوشتم ۷

یکیلو تا ۷۰۰ گرم

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط میدونم لوبیا هر نفر یه مشت بسته . گوشت با استخون حداقل دو کیلو دوتا قلم گاو . سبزی رو هم من باشم ۴ _۵ بسته میذارم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728

شنبلیله هم نداشتی زیاد مهم نیس تو سبزی ها هست

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.
شنبلیله هم نداشتی زیاد مهم نیس تو سبزی ها هست

مرسی عزیزم..فقط یک کیلو و نیم سبزی کافیه؟ من اماده و شرخ شده میخرم

فقط میدونم لوبیا هر نفر یه مشت بسته . گوشت با استخون حداقل دو کیلو دوتا قلم گاو . سبزی رو هم من باشم ...

بسته بندیا فرق داره..حدودا مثلا چند کیلو؟

مرسی عزیزم..فقط یک کیلو و نیم سبزی کافیه؟ من اماده و شرخ شده میخرم

اره عزیزم کافیه سرخ شدش یک ونیم بسته عزیزم 

2738
بسته بندیا فرق داره..حدودا مثلا چند کیلو؟

ببین خانواده ما خوش خوراکن و میگیم باید حتما از سر سفره غذا دست نخورده برگرده برای همین بیشتر میپزیم من باشم حدود دو کیلو سبزی خرد شده میگیرم تا تفت بدم و سرخ کنم خب کمتر میشه . لیمو هم‌من ۶ تا رو پوست میگیرم و تمیز میکنم میریزم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
ببین خانواده ما خوش خوراکن و میگیم باید حتما از سر سفره غذا دست نخورده برگرده برای همین بیشتر میپزیم ...

اره مام دقیقا همینجوری هستیم..باید همیشه یه ظرف خورشت اضافه سره سفره باشه..اخه من سرخ شده و اماده میخرم..واسه اون فک کنم همون یک کیلو و نیم کافی باشه

اره مام دقیقا همینجوری هستیم..باید همیشه یه ظرف خورشت اضافه سره سفره باشه..اخه من سرخ شده و اماده می ...

اره فکر کنم بسه

تو خوشمزه شدن قورمه سبزی مرغوب بودن سبزیش خیلی مهمه حتما سبزی مرغوب بخر