1147
648

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156

کادوش و میدم میگم روزت مبارک 

ای خدا غصه نخور ازتو فراری نشدم.....بعد از ان حادثه در کفر تو جاری نشدم.....باوجودیکه به حکم تو دلم زخمی شد....شاکی از این که مرا دوست نداری نشدم😞😞

خوش شانس ترین پدر دنیایی چون من دخترتم روزتون مبارک

گفتم بهش دیگه تا شب شد زنگ.زدم😜

تنها پیشرفتی که توی سال 97 داشتم اینه که:                سنم یه سال افزایش پیدا کرده!ان شالله برای سال 98 هم برنامم همینه!!!
1194

باباجونم روزتون مبارک😍

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به اینا نگاه کنید👇                                                   😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟                                      خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد:):):)                                                                   (تیکر تولدمههههه😍دیش دیش دیرین هو هووووو💃💃💃)

پدر عزیزم روحت شاد... 

امیدوارم اون روزی که اومدم پیشت، روسفید باشم و روسفید باشی... 

بابت تمام خوبی هات ازت ممنونم... 

امروز چهارشنبه سوریه... هیچ وقت یادم نمیره اسباب بازی هایی که به عنوان عیدی برامون تو این شب میخریدی❤️

گفتم روزت مبارک جیگیلی 

بعد اینجوری زل زد بهم 😐😐😐😐😐

بعد من😁😁😁😁😁

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

شوهر من منو نمیبره میگه امشب ترافیکه بذار فردا😢

تنها پیشرفتی که توی سال 97 داشتم اینه که:                سنم یه سال افزایش پیدا کرده!ان شالله برای سال 98 هم برنامم همینه!!!
1179

گفتم روزت مبارک عشقی رفیق 😆 یه دونه جی هفت برام بخر گوشی ندارم😆 گفت روز خودمم دست از باج گرفتن نمیکشی😆😂

میشه برای قطع ریزش موهام یه صلوات از ته دل بفرستین😭یک ساله از همه جا رونده و مونده شدم😢ریپلای نکنین بگین قرص زینک بخور کم خونی داری چکاپ کامل دادم هیییییچ مشکلی نداشتم هیچ مشکلی سالم سالم
835