1147
44

سلام پیشاپیش سال نومبارک😍

میشه بگین کجاهابریم برای گشت وگذاروخرید؟؟؟؟

کدوم غذاهاش خوشمزه ست؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید❤

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
ما از مرز اونور نرفتیم فقط اومدم سلام کنمو برم 🤣🤣🤣

سلام گلم ان شاالله میری یه سفرتوپ وکلی بهت خوش میگذره.منم اولین باره میخوام برم

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156

ایاصوفیه و توپکاپی و مسجد سلطان احمد که یه جاست همش یه آب انبارم همون جا هست مثل این که من اونو نرفتم تور جزیره‌ها رو برین  خیابون استقلال من از حول و حوش گالاتا به پایینشو دوست داشتم اولاش خوب نبود اصلا کوچه پسکوچه‌ها و کافه‌های کوچولوی قشنگی داره پاساژ هم ما ایستینیه پارک و استانبول مال رفتیم یه حای دیگه رفتیم جالب نبود دیگه جاهای دیگه نرفتیم اسمش یادم نمونده، پلاژ هم گوگل کنید بهترین ها براتون میاره ولی دور بود خیلی پلاژهای خوبش ما تو شیشلی بود هتلمون و خیلی به ما دور بود البته نمی‌دونم الان میشه استفاده کرد از دریا و اینا یا نه! برای رفت و آمدم ما اوبر میگرفتیم از اتوبوس و مترو تاکسی خود شهر اطلاع ندارم

1194
کاخ هاشو حتما برید مثل توپکاپی و دلما باغچه قونیه و ایاصوفیه من خیلی دوست داشتم  بازارش و باز ...

یه دختر9ساله دارم میخوام خسته کننده نباشه واسش

عذاهاشم من عاشق له معجونم ...حتمااا حتما باقلوا و چای هم بخور

چاییش که میگن تلخه ونمیشه خورد!!!؟؟؟غذاهاش خوبه ازنظربهداشتی وکیفیت؟؟؟؟

ایاصوفیه و توپکاپی و مسجد سلطان احمد که یه جاست همش یه آب انبارم همون جا هست مثل این که من اونو نرفت ...

مرسی عزیزم مامنطقه مرترمیریم که میگن قطب مرکزخریداستانبوله.هتلمون همون جاست اسمش گرین پارک.شنیدم سه دقیقه پیاده روی داره تامترو.جاهای دیدنیش رومیخوام خسته کننده نباشه زیادپیاده روی نداشته باشه وکسل کننده نباشه

غذاهاشم ما نخوردیم چون من دوست ندارم اصلا حتا باقلوا هم ما نه خریدیم نه سوغاتی آوردیم 😉

پس چی بخوریم؟؟؟6شب اونجاییم گشنه بمونیم یعنی؟؟؟

برای سوغاتی دوست ندارم خوراکی بیارم اگه لباس قیمت خوب پیداکنم میخرم واسه خواهرام وخانواده همسر

پس چی بخوریم؟؟؟6شب اونجاییم گشنه بمونیم یعنی؟؟؟ برای سوغاتی دوست ندارم خوراکی بیارم اگه لباس قیمت خ ...

خب شاید شما دوست داشته باشین به ذائقه ما خوش نمیومد غذاهاشون ما بیشتر فست فود خوردیم تا غذاهای خودشون لباس حتما میتونید بخرید سوغاتی منم فقط لباس آوردم ولی مامانم اینا که رفته بودن هم لباس آورده بودن هم کلی خوراکی مثل باقلوا و قهوه و راحت‌ الحقوم مانند اسمش نمی‌دونم چی میگن خودشون و بلوط و...

1184
مرسی عزیزم مامنطقه مرترمیریم که میگن قطب مرکزخریداستانبوله.هتلمون همون جاست اسمش گرین پارک.شنیدم سه ...

کسل کننده دیگه سلیقه خودتونه من جاهای تاریخی رو دوست دارم کسل نمیشم برای بعضی‌ها شاید کسل کننده باشه بعضی‌ها میرن استانبول دوست دارن همش برن تو استقلال راه برن من یه بار رفتم دیگه علاقه نداشتم برم . چند تا سفرنامه قبل از رفتنتون بخونین خیلی کمک میکنه بهتون

چاییش که میگن تلخه ونمیشه خورد!!!؟؟؟غذاهاش خوبه ازنظربهداشتی وکیفیت؟؟؟؟

دارید میرید یه کشور نیمه اروپایی و توریستی معلومه که بهداشتی و کیفیت دار هست ...من عاشق چای هستم ..در مورد عذاهای ترکی هم من حتی تهران هم زیااد رستوران ترک میرم و دوست دارم و ترکیه هم زیااد رفتم ..هتلتونall in clusive باشه که دیگه مشکلی نیست ...من کلن مرکز ترکیه رو اصلا دوست ندارم واسه هتل ...سمت میدون تکسیم هم رفتید مواطب باشید 

در مورد جاهای دیدنی از نطر من سفر برای دیدن جاهای عجیب و تاریخی اونجا خیلی لذت بخش تره ..سلیقه ای هست دیگه کاملا ...کروز و سواحل اطراف و شهر بالون هاش هم میتونید برید که از استانبول فاصله داره و باید سر ساعت 6 اونجا باشید ولی بینطیره ...بینظیر