2733
2734

سلام دوستان لطفا کمکم کنید اقدام به بارداری کردم هیچ موشکلی نداشتم حالت پری دارم یکم همش گشنمه درحالی که سیرم حس سنگینی داخل معد حالت تهوع دارم امانمیارم بالا ۹روز ب پری مونده از مایشگاه نمیتونم برم بسته دوروز بی بی چک زدم خط بسیار کمرنگ اومده ابته کلومفین مصرف کردم چون دوقلو دوست داشتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

برا من ۱۰ روز مونده به پری اینطوری میشد

همشون بعد دو ساعت هاله مینداخت

تاپیکام هست

الآنم باردارم

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
2738
مبارک عزیزم

ممنون گلم

انشاءالله شما هم باردار باشی عزیز

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
ممنون ایشالله خدابه همه اونایی که لیاقت دارن بده یه سوال نفخ ربتی به بارداری داره جدیدا خیلی نفخ دار ...

آره عزیزم یکی از علائم بارداری می‌تونه باشه

اکثرا نفخ از علائم شون بوده

برا منم تا سه روز مونده به موعدم همش هاله کمرنگ بود

بعدش کم کم هرروز پررنگتر شد

تاپیکام هست

انشاءالله خیره

به نظر من خودت رویا یه کاری مشغول کن دیگه بی بی چک نذار

من خیلی اذیت شدم

همش استرسه

انجام دادم گذاشتم کنار ۱ یا ۲ ساعت بعد یه نگاهی انداختم  تو تایپک های دیگه خوندم چند نفر اینجور ...

امپول هم زدی؟

۹ روز به پریود ینی ۵ روز از تخمک گذاری گذشته چیزی نشون نمیده هنوز

ان‌شالله باردار باشی

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2706