2410
2553

٦ نفر تا ساعت ٨ اماده ميشن؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بستگی داره چن نفر ارایشگر باشن دستش چقدر فرز باشه

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
بستگی داره چن نفر ارایشگر باشن دستش چقدر فرز باشه

يه نفره

نميدونم فرز هست يانه

خيلى هم بداخلاقه

ميگم ساعت ٥ شده با اين وضع دير ميرسيم

ميگه به من چه ميخواستين زود بياين

درخاليكه ما ساعت ٢ تا حالا اينجا نشستيم فقط موهامونو سشوار كرديم اون داشت ابرو تتو ميكرد

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
نهههههههه😨من نميخوام دير برسم

والا ۶ نفر زیادن😂

تو اولی بشین

تازه اخراش خسته میشن گند میزنن🤦🏻‍♀️

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2714
والا ۶ نفر زیادن😂 تو اولی بشین تازه اخراش خسته میشن گند میزنن🤦🏻‍♀️

الان خواهرشوهرم نشسته بعدشم احتمالا اون يكى خواهرشوهرم بعدم جاريم چون ساعت ٦ نوبت اتليه داره منه خاك برسر بدبخت اخر ميشم

يه نفره نميدونم فرز هست يانه خيلى هم بداخلاقه ميگم ساعت ٥ شده با اين وضع دير ميرسيم ميگه به من چ ...

وای چه بد اخلاق

اشکال نداره ۹ هم رسیدین خوبه روزا بلند شده ۷ هوا تازه تاریک میشه

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
وای چه بد اخلاق اشکال نداره ۹ هم رسیدین خوبه روزا بلند شده ۷ هوا تازه تاریک میشه

نه😢 دلم ميخواست قبل از عروس و دادماد تو تالار باشم

پس بگو یه آرایش لایت بکنه ریسکش کمتره که خراب کنه

٢٥٠ تومن دادم حالا بگم ارايش لايت پولمو پس ميده😂؟

الان خواهرشوهرم نشسته بعدشم احتمالا اون يكى خواهرشوهرم بعدم جاريم چون ساعت ٦ نوبت اتليه داره منه خاك ...

اخی چ مظلومی 😕 دیگه راهی نیس

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
اخی چ مظلومی 😕 دیگه راهی نیس

دقيقا خيلى مظلوم ام

همه بهم ميگن

2706