1147
44

تو ۴ ساعت؟

نههههه

❄️زمستون زده این رابطه رو اما،نمیریم و نشستیم وسط سرما،تموم میشه یه روز صبر یکی از ما...میره❄️دلت خیلی نبود از اولش با من،چقد فاصله بود از دل تو تا من،دیگه اخرشه یا تو برو یا من...دیرررره🖤

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156
بستگی داره چن نفر ارایشگر باشن دستش چقدر فرز باشه

يه نفره

نميدونم فرز هست يانه

خيلى هم بداخلاقه

ميگم ساعت ٥ شده با اين وضع دير ميرسيم

ميگه به من چه ميخواستين زود بياين

درخاليكه ما ساعت ٢ تا حالا اينجا نشستيم فقط موهامونو سشوار كرديم اون داشت ابرو تتو ميكرد

بخند بخند بخند انقد بخند تا بترکی 
نهههههههه😨من نميخوام دير برسم

والا ۶ نفر زیادن😂

تو اولی بشین

تازه اخراش خسته میشن گند میزنن🤦🏻‍♀️

❄️زمستون زده این رابطه رو اما،نمیریم و نشستیم وسط سرما،تموم میشه یه روز صبر یکی از ما...میره❄️دلت خیلی نبود از اولش با من،چقد فاصله بود از دل تو تا من،دیگه اخرشه یا تو برو یا من...دیرررره🖤
والا ۶ نفر زیادن😂 تو اولی بشین تازه اخراش خسته میشن گند میزنن🤦🏻‍♀️

الان خواهرشوهرم نشسته بعدشم احتمالا اون يكى خواهرشوهرم بعدم جاريم چون ساعت ٦ نوبت اتليه داره منه خاك برسر بدبخت اخر ميشم

يه نفره نميدونم فرز هست يانه خيلى هم بداخلاقه ميگم ساعت ٥ شده با اين وضع دير ميرسيم ميگه به من چ ...

وای چه بد اخلاق

اشکال نداره ۹ هم رسیدین خوبه روزا بلند شده ۷ هوا تازه تاریک میشه

8
الان خواهرشوهرم نشسته بعدشم احتمالا اون يكى خواهرشوهرم بعدم جاريم چون ساعت ٦ نوبت اتليه داره منه خاك ...

اخی چ مظلومی 😕 دیگه راهی نیس

1179
٢٥٠ تومن دادم حالا بگم ارايش لايت پولمو پس ميده😂؟

چرا پس‌بده؟به یه اندازه کار میبره چون جفتش زیر سازی میخواد فقط رنگای سایه لایت تره و رژ گونه،و احتمال اینکه یه سایه بژ رو خراب کنه کمتر از اسموکی هست

چرا پس‌بده؟به یه اندازه کار میبره چون جفتش زیر سازی میخواد فقط رنگای سایه لایت تره و رژ گونه،و احتما ...

اوكى پس هر دوش يكيع؟ نميدونستم

حالا اينطورى شد ميگم ارايش لايت كنه

فقط خوشگل بشم فرقى نميكنه چجورى!