2733
2734

سلام میخوام آی یو دیمو درش بیارم خسته شدم دیگه دوهفته یه بار پریود میشم هرچی ام قرص میخورم خوب نمیشه میخواستم بدونم موقع پری باید برم درش بیاره یا بعد پریود؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پووووف منم آی یودی گذاشتم یه ماهه همش خونریزی 

قرص جلوگیری هم به خاطر کیستام میخورم ها ولی اصلا خونریزی بند نیومده لامصب

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
پووووف منم آی یودی گذاشتم یه ماهه همش خونریزی  قرص جلوگیری هم به خاطر کیستام میخورم ها ولی اصل ...

اَه دیگه اسم آی یو دی میاد حالم خراب میشه والا برا من نساخت هی میرم دکترم میگه خوب میشی خوب میشی والا الان یه ساله دو هفته یه بار پریود میشم دوهفته هم منظورم از روزی که پری میشم دو هفته بعدش باز خونریزی دارم خسته شدم دیگه میرم درش بیارم

اَه دیگه اسم آی یو دی میاد حالم خراب میشه والا برا من نساخت هی میرم دکترم میگه خوب میشی خوب میشی وال ...

منم باید برم درش بیارم واقعا خسته شدم 

هرچی خون تو بدنم بود تموم شد 

2738
ینی بده  حالا من میخاستم برم بذارم

نمیدونم برا همه یکی نیس برا من که واقعا بد بود از بدم بدتر دیگه فکرکنم کم خونی آوردم قرصم میخورم فایده نداره ۲۳ اسفند پریودم تازه تموم شده بودا الان باز پریود شدم پوووووف

منم باید برم درش بیارم واقعا خسته شدم  هرچی خون تو بدنم بود تموم شد

حالا شما یک ماهه میگن تا شش ماه دیگه بدن به دستگاهه عادت میکنه ولی من یه ساله هیچ فرقی نکردم یکم دیگه صبر کن شاید برا بدن تو خوب شد

حالا شما یک ماهه میگن تا شش ماه دیگه بدن به دستگاهه عادت میکنه ولی من یه ساله هیچ فرقی نکردم یکم دیگ ...

هرچی درد سره ماخانوما باید بکشیم اونم برا آقایونی که قدر نمیدونن 

حیفه پولی که براش دادم 

دلم میخواد برم زودتر درش بیارم از شرش راحت شم 

هرچی درد سره ماخانوما باید بکشیم اونم برا آقایونی که قدر نمیدونن  حیفه پولی که براش دادم&nb ...

آی گفتی این همه عذاب میکشم هر ده روز یه هفته خونریزی دارم درد میکشم کم خونی آوردم اعصابم خراب شده درک نمیکنه منم دیگه میرم درش بیارم

2706