2733
2734
عنوان

بچه داری به شماهم فشار می یاره

1113 بازدید | 93 پست

شوهرم اخلاقش جالب نیست خیلی باید باسیاست رفتار کنم که خودم آرامش داشته باشم از شانس بچم خیلی شیطونه امروز از صبح خونه تمییز میکردم دخترم یه کرم پودر خالی کرد رو تخت .با بدبختی رو تختی عوض کردم هیچیش نگفتم رفتم حموم از بس پشت در اذیتم کرد در بسته بود انقدر زدم تو سر خودم و کف حموم گریه کردم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وا خواهرم اگه شیطونی معمولیه صبر پیشه کن ولی اگه شک به بیش فعال بودنش داری حتما ببر دکتر چون ایندش به خطر میافته

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
2738

بله عزيزم واقعااااااا خسته ميشم.همش دارم بريز و بپاش جمع ميكنم.فردا قراره بريم مسافرت من هنوز هيچ كاري نكردم.حتي ناهارمم نخوردم.ولي انشالله تنشون سالم باشه اين خستگي ها كه ميگذره

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

منم‌۴ماهشه دلم‌میخاد خودمو بکشم از دستش از بس گریه میکنه

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

منم امروز کلی گریه کردم از دست پسرم نمیزاره هیچ کاری بکنم دوس داره فقط بشینی پیشش بازی کنی

به شوهرم گفتم امروز زودتر بیا نگهش دار من خونه رو جارو بکشم و هفت سین بچینم زنگ زد گفت دیر میام منم از لجم بدتر خونه رو ریخت و پاش کردم الانم خوابیدم

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2706