2726
عنوان

این روزای لعنتی چرا تموم نمیشن

414 بازدید | 25 پست

کابوس هر روز من

آزمایش سلفری دادم بچم مشکوک ب سندرم داونه ۱۶ روز گذشته هنوز جوابش نیومده نمیدونم موندنیه یا رفتنی الان ۱۶ هفتمه دیگه کی میخواد جوابش بیاد عیده ولی دست و دلم ب هیچی نمیره 

پسرم همه دنیام 😘💋💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ان شاءالله که نی نی جونت سالمه اصلا بد به دلت راه نده...تو ۱۶ هفته سقط میکنن؟اصلا سندردم داون اجازه سقط داره؟

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

گر نگهدار آن است که من میدانم.... 

شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد....

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
نگران نباش عزيزم دوست منم ازمايش سلفري داد دكترا گاهي واسه اطمينان مينويسن. سالم بود بچه ش  ا ...

خدا کنه هر روز که بیدار میشم زنگ میزنم ازمایشگاه ولی دریغ از جواب 😔 کی انتظارم تموم میشه

پسرم همه دنیام 😘💋💕

فقط توکل به خدا..... همین

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
ان شاءالله که نی نی جونت سالمه اصلا بد به دلت راه نده...تو ۱۶ هفته سقط میکنن؟اصلا سندردم داون اجازه ...

اره تا ۱۸ هفتگی اجازه سقط میدن البته قبلش آمنیوسنتز میکنن برای اطمینان ک اونم دوهفته جوابش طول میکشه

پسرم همه دنیام 😘💋💕

بایا بخند..طییعیه..اگه مشکوک بخ سلفری نشد شک کن..عوضیا نمیدونم سیاست پوله یا چه مرگشونه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
خدا کنه هر روز که بیدار میشم زنگ میزنم ازمایشگاه ولی دریغ از جواب 😔 کی انتظارم تموم میشه

بالاخره تموم ميشه و مياي خبر خوش بهمون ميدي 

براي اروم شدن دلت و سلامتي ني ني هم صلوات فرستادم 

خدايا مرسي ❤️
2706