2737
2739

سلام دختر بکهد دستش به دو طرفش صاف میکنه انگار از یه چیزی میترسه تو بیداری و خواب پیش میاد نشمردم چند بار در روز گاهی کم گاهی زیاد مثلا الان داره چرت میزنه ۵و۶ بار اینطو شد دکتر حدود دو ماه پیش به ما گفت این پرشا بخاطر استرس مادر تو بارداریه منم خیالم راحت شد دیگه پیگیر نشدم اما الان سرچ کردم ممکنه تشنج باشه اعصابم بهم ریخته 

نه عزیزم طبیعی پسر منم تو نوزادی زانوش میپرید چیزی نیست نگران نباش

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم اینترنت همه رو میترسونه.

اگه بازم نگرانی یه بار دیگه ببرش دکتر.

اگه خدایی نکرده تشنج باشه دکتر میفهمه دیگه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2731

عزیزم منم دخترم ۲.۵ ماهش بود بیرون بودیم چونش شروع کرد به لرزیدن

انقد استرس گرفتم نگو

بدو بدو رفتیم دکتر گفت تا ۳ ماه طبیعی هست دست و پا و چونه ی نوزاد اینجوری بشه

دختر داییم هم پاش اینجوری میشد موقعی که نوزاد بود

2738