2737
2734

میشه خدایی ؟؟تو خواب کسی ک میخوای بری 

یا کسی ک میخوای بیاد به خوابت؟

اگگه میدونین بگین مرسی

تو مثل من رویاتو میبافی                                           با دست من موهاتو میبافی 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاربر دیگه ایم همینو پرسیده بود ی دوساعت پیش

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2731
مگه عید دیدنیه؟ رفت داره اما برگشت نه 😏😏

😂😂

همون رفتش هم باشه خوبه

تو مثل من رویاتو میبافی                                           با دست من موهاتو میبافی 💔
2738
خیلی به فکرش باشی میاد تو خوابت

ما از این شانسا نداریم

اون نمیاد نمیشه من برم؟😀

حالا چ اصراریه ببینیش ا‌ونم تو خواب

خیلی حس خوبیه باور کن

رو در رو نمیتونم ببینمش خیلی 

ما از این شانسا نداریم اون نمیاد نمیشه من برم؟😀

نمیدونم برو کو تو نت بخون ببین میتونی بری احتمالا باید یه راهی باشه

اسم من الی گلی هست 😎لطفا از کلمه آتونیس صرف نظر کنید ممنون 😊😊😊😊😘❤❤❤
واقعا؟؟ نتیجه ای گرفت؟

نخوندم 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706