2733
2734
عنوان

دخترم ابرومو برد

1177 بازدید | 41 پست

رفتیم کیف و کفش بخرم واس عید با مامانم و ابجیم دخترم دست مینداخت هرجی اجیل تنقلات شکلات و پشمک بود و برمیداشت خجالت کشیدم با اینک شوعذم خریده میخوره هرروزم ولی هی گفتم نکن نکن چی میخای بگو میخرم هرکی هرچی دوس داشت گف ابروم رف حس کردم تحقیر شدم

میشه واس زود مامان شدنم دعاکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😑😑😑

آخه بچه چهار ساله آبرو میبره؟!!!

بچس بابا بیخیال

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2728
2738

بچه است،چه انتظاری دارید؟

ولی باید قبل از خروج از منزل قانون میذاشتید که نباید این کار رو بکنه و هر چی مامان گفت باید بگه چشم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

خیلی بده دختر منم دو سالشه رفتیم خرید حمله کرد به شکلات ها و همه رو ریخت حالا تو خونه لب نمیرنه شوهرمم میگفت ولش کن بزار هرچی میخاد برداره پولشو میدم🙃

من برای رسیدن به هرچیز کوچیکی کلی جنگیدم  کلی تلاش کردم برنامه ریزی کردم و در آخر هم جذبش کردم و رفتم سراغ هدف بعدی،من یه آدم خوشبختم که باور دارم خوشبختی و زندگی خوب حق منه و اتفاقای خوب مثل تکه های پازل روز منو تکمیل میکنن،من میتونم چون خیلی قدرتمند تر از دیروزمم و امروز یه هدیه بزرگ برای منه چون میتونم یه قدم به خواسته هام نزدیکتر بشم🧠❤👣

وا دیگه همه اخلاق بچه ها رو میدونن تو خونه خودت هر چی بخوره بیرون چشم در میاره

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

بچه ها همینن دیگه .دختر خالم رفته بود خرید دوتا بچه داره یکی هفت ساله یکی ۲الی ۳ سال برگشتن خونه دیدن دختر کوچیکه توی هر جیبش یه جوراب گذاشته از تو مغازه برداشته بوده بچس دیگه .بهش بگو بزار سر جاش و معذرت خواهی کنه .اونوقت یاد میگیره تکرار نکنه

2706