2733
2734
من هرچی به مامان بابام گفتم نخرین😠😠😠 به حرفم گوش ندادن رفتن یه کیلو گرفتن😭😭😭 گفتن زشته😐

بازم دمت گرم که گفتی بهشون

برا سلامتی بچه هام یه دونه صلوات میشه بفرستید ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آجیل آخه ضروری نیس سالس ی بار مردم میخرن ولی گوشت رو نمیخریدن ک به نفعشون بود. اینقدر وارد نمی کردن

گوسفندای خودمون رو قاچاق کردند،و گوشت وارد کردند.

حرف بزنم قطع کاربری میشم،پس سکوت میکنم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2731

ای خیر نبینن الهی ک انقد کمر مردمو شکستن ک همین آجیل ک سالی یبار واسه بچه هاشون میگرفتنم دیگه نمیشه گرفت 😢😧😧😧

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2738
گوسفندای خودمون رو قاچاق کردند،و گوشت وارد کردند. حرف بزنم قطع کاربری میشم،پس سکوت میکنم.

بله میدونم .اخبارشو پیگیری میکنم. در هر حال این وسط اونایی ک سود کردن پولشونو جمع کردن. مردم هم ضرر

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
گوسفندای خودمون رو قاچاق کردند،و گوشت وارد کردند. حرف بزنم قطع کاربری میشم،پس سکوت میکنم.

😔😔😔😔😔😔

برا سلامتی بچه هام یه دونه صلوات میشه بفرستید ممنون
بی نشان تو همونی نیستی که تاپیک اقدامی های دی ماه داشتی؟

نه عزیزم

من دو تا دختر دارم برای هفت پشتم کافیه فعلا...😊

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ایکاش درباره گوشت هم اینطور بود.وقتی شنیدم گوسفندایرانی رو از کشور خارج کردن و از اونور گوسفند از رومانی آوردن خیلی ناراحت شدم.یعنی ناراحت شدن کوچیکش هست.اون مزه و کیفیتی که گوسفند ایرانی داره جایی پیدا نمیشه

گذشته نگذشته
2706