2726
عنوان

دارم از دست پسرم گریه میکنم

449 بازدید | 36 پست

خانما فقط جهت درد دل تاپیک‌ زدم

میدونم هیچ راهکاری نداره

پسرم‌ خیلی فضوله خیلی

دو سالشه

تلوزیون قبلیمو شکوند

الانم رفتم دستشویی دیدم زده انتن ماهواره خراب‌ کرده هرکاری میکنم بالا نمیاد

شب عیدی

از‌وقتی از‌ دستشویی‌ اومدم دارم‌ گریه میکنم 😭😭😭😭😭

خدارو شکر میکنم که سالمه

اما منم ادمم کم اوردم

بخدا روم‌نمیشه به شوهرم بگم چیزی بازم خراب شد😭😭😭😭😭

الان موندم شب عیدی بی تلویزیون

نمیدونم لعنتی چجوری سیمو کنده که کلا ماهواره  سیگنال نداره

هرچی داشتم زده شکونده

مث من😭😭😭

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تلویزیونو بزنین به دیوار همه چیو از دسترسش دور کن کل دکوری و چیزای تزیینی رو جمع من سیمارو یجوری بذارین دستش نرسه

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔
2728

اصلا دل و دماغ نزاشته واسم انقد خستم انقد بی حالم😭😭

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

کاملا درکت میکنم.پسر منم وحشتناک وروجکه.خونمو مسجد کردم.تمام کابینتارو بستم.از ساعت 7صب بیداره تا 11شب و فقط بریز و بپاش.منم دنبالش میکشونه.تمام دکوریا وسایل خونه همه رو جم کردم

من همین یه دونه ام!
وای پسر من 8ماهشه دارم استرس میگیرم من رو وسایلم حساسم😭

منم حساس بودم خیلی😭😭

2706