2726

کسی این کارو کرده چه جوری میشه زد 

چون یه دختردوساله دارم جایی نیست بزارم خیلی وابستس توارایشگاهم خیلی اذیت میکنه 

اون چیزی که ارایشگر میزاره نمیشه دیگه 

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا کمر که خیلی سخته

من موهام تا کمرمه درست نمتونم بشورم چه برسه خودم رنگ کنم😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2728
یه رنگ معمولی میخوام خیلی تیره بشه

اهان پس رنگ بگیر مثل شامپو بمال رو سرت یا ب شوهرت بگو تیکه تیکه با فرچه بماله

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           

بله.من خودم بچه ام کوچک بوداینکاروکردم. بروداخل حموم یه آینه بزرگ بذارجلوت.بدون لباس ویه پیشبند یک بارمصرف که همه بدنت بپوشونه ببند.اگه نداری سفره یکبارمصرف. بعدموهاتو قسمت بندی کن وباکلیپس بزن بالا وتکه تکه رنگ کن. آخرهم مثل وقتی شامپومیزنی همه موهارو بمال به هم که رنگ به همه جابماله. دستکش یکبارمصرف هم دستت کن

2706