2726
عنوان

موهام ورنگ کردم ولی اصلا اون چیزی نشد که دلم میخواست😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 58 پست
میشه لطفا یه مارک خوب رنگ مو معرفی کنید؟ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ...

فدات شم بین رنگایی که استفاده کردم اوکیا تو خارجیا و مارال بدون امونیاک تو ایرانیا خیلی خوبن حرفه ای هستن و تو این همه مدت همه راضی بودن 

بهت گفت دودی و خاکستری رو بدون دکلره برات درمیارم؟ 😳😳😳😳

گفت زمینه موهات مشکیه در مییاد گفتم مطمعتی گفت اره😭😭😭

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات شم بین رنگایی که استفاده کردم اوکیا تو خارجیا و مارال بدون امونیاک تو ایرانیا خیلی خوبن حرفه ای ...

مرسی عشقم😙

تلفظ اینه؟

okia

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
گفت زمینه موهات مشکیه در مییاد گفتم مطمعتی گفت اره😭😭😭

عزیزدلم گریه نکن دلم کباب شد فدات شم هرکی بهت گفت دودی و خاکستری و کلا رنگایی که پایه بالا دارن تو کاتالوگ رو برات بدون دکلره درمیارم دروغ گفته . بزار یه عکس میزارم ببین موهای مشکی با دکلره شروع میکنه از پایه ۱به سمت ۱۰حرکت کردن و هر رنگی یه پایه ای داره که رو جلدش نوشته . و بدون اون عین کاتالوگ نمیشه . مخصوصا دودی و خاکستری که حتی مو یه کوچولو هم نباید زردی داشته باشه تا عینش در بیاد . 

2728
منم اصلا خوب نشد..دودی میخواستم قهوهای تحویل گرفتم😭😭😭😭😭😭

دقیقا مثه من😂😂😂😂

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)

استارتر دوباره بزار عکسو ببینم

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)