2703
2553
عنوان

به نظرتون این مقایسه درسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 34 پست

اون چه گناهي كرده شما مشكلت پدرشوهرت اون زنه بيچاره رو چرا ميكوبي

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
والا این همش خودشو با من مقابسه میکنه انگار نه انگار ۴۵سالشه

فرق میکنه بابا..چرا مثل بچه ها مقایسع میکنی؟!زن چهل ساله که زنه دومه دیگه چه جهازی بیاره اخه!

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

۵۰سال پیرمرده؟😕

پیرمرد حساب میشه دیگه😆داره راه پیری رو طی می‌کنه.حالا میانسال رو مخ که هست😬

بچم سقط شد😔 💔 میشه دعا کنین برام اگه صلاح خداونده یه بچه سالم بهم بده😢
2720
چی بگم والا. یه جوریم میچسبه به وسایل اون خونه که بیا و ببین

بالاخره اونم با ي اميدي اومدع زندگي كنه

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
خخخخخ. من همش احساس میکنم هم سن و سال مان😑

مگه چند سالته😯 نه پنجاه بابابزرگ میشن خیلیا😌

بچم سقط شد😔 💔 میشه دعا کنین برام اگه صلاح خداونده یه بچه سالم بهم بده😢
2714

استارتر شما با پیش کشیدن مساله همسر پدر شوهرتون دارید صورت مساله رو پاک می کنید 

مساله دخالت بی‌جای پدرشوهرتون در میزان جهیزیه شماست که بهتر بود بسیار منطقی و محکم جوابشون را می دادید که الان به همجنس خودتون خرده نگیرید 

نه جهیزیه سنگین وظیفه شما بوده نه اون خانوم 

بهتره مساله رو با پدرشوهرتون حل کنید 

2706