2737
2734
عنوان

عیدی بردن به خواهرشوهرو....

1326 بازدید | 48 پست

امروز قراره مادرشوهرمینابه خواهرشوهرم عیدی ببرن صبح نامزدم زنگ زد گفت(ساعت ۱۱)که ساعت دومیخوان ببرن گفتم مطمئنی؟گفت اره منم بدوبدو رفتم ارایشگاه رفتم حموم خودمو ارایش کردم لباساموپوشیدم منتظرنشستم دیدم خبری نیست زنگ زدم به نامزدم گفت سرکارم بزار زنگ بزنم به مادرمینا حالا برگشته میگه فاطمه قراره ۵ببرن وای یعنی اعصابم داغون شدا(بااین عجله اماده شدم تاساعت ۵ارایشمم پاک میشه گفتم باشه بعدگفت کی هست خونتون گفتم تنهام کسی نیست گفت مادرمینا میگن نیم ساعت یایه ربع قبلش زنگ میزنیم بیاد)یعنی نمیگن توخونه تنهاس بزار بیاداینجا😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو از اون خانواده بي شعوور بي اصالت تازه توقع همچين كارايي هم داري؟؟

تهمت نزنن بهت دعوت كردنشون پيش كش😒

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
منکه تنها موندن تو خونه را ترجیح میدم به زودتر خونه مادرشوهر رفتن

واقعا 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2738
منکه تنها موندن تو خونه را ترجیح میدم به زودتر خونه مادرشوهر رفتن

منم

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

من بودم اصلا نمیرفتم 

جمع خانواده شوهر اصلا جالب نیست

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

الان واقعا دوست داشتید  برید منزل خانواده همسرتون  ک سرشونم شلوغ 🙄

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
من بودم اصلا نمیرفتم  جمع خانواده شوهر اصلا جالب نیست

نرم میگن مادعوت کردیم خودشوگرفت نیومد اونا منتظرفرصتن فقط منو خراب کنن

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

فامیل شوهرت که داغونن خودتم پر توقع همینه هر روز ناراحتی و بحث داری

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2706