1177
648
عنوان

عیدی بردن به خواهرشوهرو....

1256 بازدید | 48 پست

امروز قراره مادرشوهرمینابه خواهرشوهرم عیدی ببرن صبح نامزدم زنگ زد گفت(ساعت ۱۱)که ساعت دومیخوان ببرن گفتم مطمئنی؟گفت اره منم بدوبدو رفتم ارایشگاه رفتم حموم خودمو ارایش کردم لباساموپوشیدم منتظرنشستم دیدم خبری نیست زنگ زدم به نامزدم گفت سرکارم بزار زنگ بزنم به مادرمینا حالا برگشته میگه فاطمه قراره ۵ببرن وای یعنی اعصابم داغون شدا(بااین عجله اماده شدم تاساعت ۵ارایشمم پاک میشه گفتم باشه بعدگفت کی هست خونتون گفتم تنهام کسی نیست گفت مادرمینا میگن نیم ساعت یایه ربع قبلش زنگ میزنیم بیاد)یعنی نمیگن توخونه تنهاس بزار بیاداینجا😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞😞

منکه تنها موندن تو خونه را ترجیح میدم به زودتر خونه مادرشوهر رفتن

خدایا من خیلی به تو مدیونم....الان که خوب فکر میکنم میبینم خیلی چیزایی که قبلا بابتش غصه میخوردم صلاح من نبوده و خودم نمیدونستم و تو واسه من بهترین شرایط را داشتی فراهم میکردی.منو ببخش اگه ناشکری میکردم.الانم هوام و داشته باش.ممنونتم

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

تو از اون خانواده بي شعوور بي اصالت تازه توقع همچين كارايي هم داري؟؟

تهمت نزنن بهت دعوت كردنشون پيش كش😒

خدایامیشهبغلموبا دستاتپر کنی؟آخه مامانممیگه: دستای خدابه لطافتنوزادتازه متولد شدس
1156

پیش میاد دیگه،شوهرتم تقصیری نداره،الکی اعصاب خودتو خورد نکن.

خدایا من خیلی به تو مدیونم....الان که خوب فکر میکنم میبینم خیلی چیزایی که قبلا بابتش غصه میخوردم صلاح من نبوده و خودم نمیدونستم و تو واسه من بهترین شرایط را داشتی فراهم میکردی.منو ببخش اگه ناشکری میکردم.الانم هوام و داشته باش.ممنونتم
1189

الان واقعا دوست داشتید  برید منزل خانواده همسرتون  ک سرشونم شلوغ 🙄

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1179
الان واقعا دوست داشتید  برید منزل خانواده همسرتون  ک سرشونم شلوغ 🙄

ماخودمون باشیم عروسمونم دعوت میکنیم میگیم توخونه تنهاس دلش تنگ میشه بزاربیاد اینجا دورهم باشیم

نگفتند که نگفتند برو خداروشکر کن میخوای از دوسه ساعت قبل بری اونجا که چی بشه اونا خودشون هم حتما الان کار دارند سرشون شلوغ واقعا حوصله داری ها

ای خدا غصه نخور ازتو فراری نشدم.....بعد از ان حادثه در کفر تو جاری نشدم.....باوجودیکه به حکم تو دلم زخمی شد....شاکی از این که مرا دوست نداری نشدم😞😞

شوهرت خودش گفته یه ربع قبل رفتن تو بیا.توهم از خدات باشه با ارامش بشین تو خونت

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
1178