2726
عنوان

کاش ب بچه م بیشتر شیر میدادم

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 61 پست
 خیلی ممنونم ازت ... کمکم کردی اتفاقا آبمیوه تو شیشه شیر خوب میخوره ولی فکر نکنم دوباره بهش ش ...

خوب نمیخوای دوباره شیر بدی نده من چون خودم کم طاقتم گفتم ولی ابمیوه رو یه مدت اندازه دوسه هفته بده وسطا توش شیرم بریز بعد کلا ابمیوه نده فقط شیر پسر من اینطوری عادت کرد خرداد میشه سه سالش ولی  هنوزم تو شیشه شیر شیر میخوره چون با لیوان نمیخوره نمیگیرم ازش فقط روزا شبا بیدارشد نده که عادت نکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب نمیخوای دوباره شیر بدی نده من چون خودم کم طاقتم گفتم ولی ابمیوه رو یه مدت اندازه دوسه هفته بده و ...

عالیییه  

فقط ببخشید وقتتم گرفتم چقد شیر در روز براش کافیه؟؟؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
جدا؟؟ چ خوب فقط خودم بخونم یا فوت کنم بهش یعنی چجوری؟

باید انار شیرین رو دون کنی و سوره بروج رو بخونی و به دانه های انار فوت کنی ،بعدشم انارهارو به بچه بده بخوره

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه
2728
باید انار شیرین رو دون کنی و سوره بروج رو بخونی و به دانه های انار فوت کنی ،بعدشم انارهارو به بچه بد ...

دمت گرم مرسی

برم ببینم انار کجا گیر میاد آخه.... فک کنم الان قیمت خون آدمو بزارن روش

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
دمت گرم مرسی برم ببینم انار کجا گیر میاد آخه.... فک کنم الان قیمت خون آدمو بزارن روش

انشالله که گیرت بیاد،چون تاثیر گذاره  

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه
عالیییه     فقط ببخشید وقتتم گرفتم چقد شیر در روز براش کافیه؟؟؟

خواهش میکنم عزیزم چقدرشو راستش نمیدونم پسر من اویل یه بطری شیرو سه روز چهار روز  میخورد الان یه روز و نصفه یه بطری میخوره که اونم بامن دعوا داریم من سعی میکنم کم بدم.وعده های غذایی شو سر وقت بده بعد میان وعده شیر بده نود سی سی هرسری براش بریز هرچقدر خورد باقیشو بزار یخچال دوباره بهش میدی

مرتب شیر موز بده بش که شکمش سیر باشه خوراکیای خوشمزه بش بده .مثلا شیرکاکائو. بستنی های رنگی رنگی ب ...

ممنونم عزیزم

انشالله که گیرت بیاد،چون تاثیر گذاره        

ممنون خانومی  

خواهش میکنم عزیزم چقدرشو راستش نمیدونم پسر من اویل یه بطری شیرو سه روز چهار روز  میخورد الان یه ...

پس با این حساب میشه تقریبا یک لیوان در روز...ممنون خانومی . کمکم کردی

لیوان خوشگل نی دار هم بگیر توش شیر بریز شاید بخوره میتونی دو تا بگیری .دو تایی بخوریت تا بیشتر بچسب ...

آره این روشم خوبه

پس با این حساب میشه تقریبا یک لیوان در روز...ممنون خانومی . کمکم کردی

به مرور بیشتر میشه اگه مثل پسر من عادت کنه روزی میاد یه بطری رو یه روز میخوره من کمتر میدم الان میگم بزرگ شده کم کم بگیرمش ولی دکترش گفت بده براش خوبه هرچی امتحان کردم تو لیوان لب به شیر نمیزنه ولی هرکاری بخوام میکنه که بهش شیر بدم تو شیشه

تو کلاس شیردهی خانم دکتر میگفت اگه باردار شدید شیردهی روقطع کنید

چون شیر دادن باعث ترشح هورمونی میشه که با انقباض رحم باعث کوچک شدن رحم میشه در حالت عادی یه سیستم برای جمع کردن شکم و رحم هست اما اگه باردار باشید خدای ناکرده ممکنه انقباض ها باعث دفع جنین بشه

غصه هم نخور من دخترمو ۱۵ ماهگی گرفتم پسرمم ۱۷ ماهشه ۲ ماه دیگه احتمالا بگیرمش 

🖤 
2706