2726
عنوان

کاش ب بچه م بیشتر شیر میدادم

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 61 پست
چرا دوباره اقدام کردی واسه نی نی خب!!! 😐🤔🤦🤦

اقدام نبود

تقریبا خواسته ی خدا بود

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای همه این لحظه هارو درک میکنم من تو ۸ ۹ ماهگی از شیر گرفتمش دق کردم تا عادت کنم خودم حالم بد بود ا ...

ای خدااا

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
الهییییی.... طفلییییی  میشه شیر بدم خب؟ تقریبا تو ۲۴ ساعت شده یه وعده اونم غروب هر روز چطور ...

گفتم که اگر بارداری و برای خودت و جنین ضرر ندارهاره عزیزم دوباره بهش بده

با دکتر مشورت کن حتما

حداقل تا بیست ماهگی هم خوبه

کاری نداره سینت دربیار ببینه خودش میاد سمتش به همین راحتی شروع کن😊😊

بهش شیر بده و جفتتون لذت ببرید دیگه هم عذاب وجدان نداشته باش

هیییچ هم به حرف بقیه کار نداشته باش

فقط فکر خودت و بچه عزیزت باش😘

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2728
قربونت برم❤ میفهممت از ته قلبم حس میکنم چ دردی میکشی😭 بهش بده اگ میتونی😔

اگه انقدر پیش نرفته بودم دوباره میدادم....

ولی حیف ک دوهفته گذشته و دوشبه ک از شیر شب گرفتمش

گفتم که اگر بارداری و برای خودت و جنین ضرر ندارهاره عزیزم دوباره بهش بده با دکتر مشورت کن حتما حدا ...

میگن اینجوری بچه داغون میشه... عذاب میکشه

میگن اگه شروع کردی از شیر بگیری دیگه تا تهش برو... نمیدونم والا

میگن اینجوری بچه داغون میشه... عذاب میکشه میگن اگه شروع کردی از شیر بگیری دیگه تا تهش برو... نمیدون ...

سوره بروج رو بخون چون بچه رو از شیر گرفتی صبورش میکنه،اسونتر میشه براش

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه
اگه انقدر پیش نرفته بودم دوباره میدادم.... ولی حیف ک دوهفته گذشته و دوشبه ک از شیر شب گرفتمش

با دکتر مشورت کن عزیزم حالا ی وقت این وسطبچه از لحاظ روحی لطمه نخوره..من از شیر گرفتنو تجربه ندارم.

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...

وقتی مادر بارداره هم برای خودش ضرر داره هم برای بچه اش.اینو از مامانم شنیدم نمیدونم درسته یا نه.منظورم اینه چاره ی دیگه ای نداشتی که عذاب وجدان بگیری.منم چون با داداشم دوسال فرقمه نتونستم کامل بخورم 

با شیشه شیر نمیخوره .شیر خیلی کم میخوره میتونم دوباره بدم بهش؟؟ دوشبه از شیر شب گرفتم

اگه شیرت میاد بده بهش دوباره شیرت برمیگرده بزار چند ماهم شیر بخوره هروقت دکترت گفت از شیر بگیر تو این مدتم عادتش بده به شیشه شیر توش ابمیوه بریز خوب که وابسته شد به جای ابمیوه شیر پاستوریزه بریز با شیشه شیر راحت تر از شیر میگیریش 

سوره بروج رو بخون چون بچه رو از شیر گرفتی صبورش میکنه،اسونتر میشه براش

جدا؟؟ چ خوب

فقط خودم بخونم یا فوت کنم بهش یعنی چجوری؟

اگه شیرت میاد بده بهش دوباره شیرت برمیگرده بزار چند ماهم شیر بخوره هروقت دکترت گفت از شیر بگیر تو ای ...

خیلی ممنونم ازت ... کمکم کردی

اتفاقا آبمیوه تو شیشه شیر خوب میخوره

ولی فکر نکنم دوباره بهش شیر بدم... فقط تو دعام کن دوتامون صبوری کنیم طاقت ندارم ببینم بیتابی کنه

2706