2737
2734
عنوان

کاش ب بچه م بیشتر شیر میدادم

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 61 پست
ای جانم😢😢😭پسر من چی ۴ماهگی گرفتمش بخاطر خ و ن ر ی ز ی شدیدم قرص خوردم و خشک شد بچم پستونک و.. نمی ...

الهی بمییییرم

ب نظرم یکی از سخت ترین چیزا برا مادره چقدر سخته

بمیرم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک و نیم ماهمه

زود بود حالا که گرفتی ولی ای کاش با دکتر مشورت میکردی تا وقتی که میتونستی شیرش میدادی بعد بدون عذاب وجدان از شیر میگرفتی ولی الانم نا راحت نباش بهش خوب برس با شیشه شیر بهش شیر پاستوریزه بده

خواهرشوهرمن دخترشو ۱۵ ماهگی از شیر گرفت اونم خیلی با التماس نگاهش میکرد دست به سینش میزد میگفت میمی ...

مرسی گلم ک دلمو آروم میکنی...

ولی خیلی عذاب وجدان دارم  

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2728
مرسی گلم ک دلمو آروم میکنی... ولی خیلی عذاب وجدان دارم    

بهش فکر نکن اون بچه اس یادش میره یه ماه دیگه

در عوض مجبور میشه خوب غذا بخوره 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
زود بود حالا که گرفتی ولی ای کاش با دکتر مشورت میکردی تا وقتی که میتونستی شیرش میدادی بعد بدون عذاب ...

با شیشه شیر نمیخوره

.شیر خیلی کم میخوره

میتونم دوباره بدم بهش؟؟ دوشبه از شیر شب گرفتم

الهی بمییییرم ب نظرم یکی از سخت ترین چیزا برا مادره چقدر سخته بمیرم

قبول دارم 

من الان پسرم دو سال و چهار ماهه دو سالگی گرفتم از شیر اما هنوز میاد بوسشون می‌کنه بو می‌کنه هی دهنش میاره بخوره بعد میگه نه من دیگه بزرگ شدم نی نی نیستم 

اما خدایی خودم دلم کباب میشه حتی با اینکه دو سال دادمش

شما که حق داری عزیزم

ریزش مو منم داشتم نوک سینه هم به خاطر مک زدنشون حساس میشه طبیعیه ولی دلم نیومد بگیرمش

حالا هم اگر بارداری ضرر نداره، بهش باز شیر بده حداقل تا چند ماه دیگه

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
بهش فکر نکن اون بچه اس یادش میره یه ماه دیگه در عوض مجبور میشه خوب غذا بخوره 

آره خداکنه

فقط دعا کن خیلی کم شیر پاستوریزه میخوره خیلی اذیت میشم

ولی ماست میخوره ب نظرت عب نداره جایگزینش ماست بدم؟؟

2738

باز برو خدا رو شکر کن این همه مدت دادی من چی بگم که دلم کبابه.از بعد واکسن چهار ماهگی دیگه سینمو نگرفت فقط تو خواب تا نه ماهگی به زور تو خواب بهش شیردادم ولی از اون به بعد هر کار کردم نخورد فقط یه وعده تو خواب بهش شیر میدادم او ۱۸ماهگیم چون پرکاری تیروئید داشتم دکتر گفت شیر دادن قطع کن.البته من از اول چون شیرم کم بود دکتر شیر خشک کمکی تجویز کرده بود الان وقتی سرما میخوره عذاب وجدان میگیرم که من مادر خوبی براش نیستم

الهی بمییییرم ب نظرم یکی از سخت ترین چیزا برا مادره چقدر سخته بمیرم

فدات شم خدا نکنه آره بخدا 😔😔😔من بیشتر زجر کشیدم حتی اون ساکت میشد من گریم بند نمیومد اصلا نمیدونم چرا وابستگیش بیش از حد بود پستونک قبول نمیکرد با سرنگ بهش شیر خشک میدادیم😭😭

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
قبول دارم  من الان پسرم دو سال و چهار ماهه دو سالگی گرفتم از شیر اما هنوز میاد بوسشون می‌کنه ب ...

الهییییی.... طفلییییی 

میشه شیر بدم خب؟

تقریبا تو ۲۴ ساعت شده یه وعده اونم غروب هر روز

چطور میتونم دوباره شیر دادنو شروع کنم

فدات شم خدا نکنه آره بخدا 😔😔😔من بیشتر زجر کشیدم حتی اون ساکت میشد من گریم بند نمیومد اصلا نمیدونم ...

الهی بگردم برات چقددر سختی کشیدی  

آره خداکنه فقط دعا کن خیلی کم شیر پاستوریزه میخوره خیلی اذیت میشم ولی ماست میخوره ب نظرت عب نداره ...

نه مهم اینه که لبنیات بخوره دیگه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
باز برو خدا رو شکر کن این همه مدت دادی من چی بگم که دلم کبابه.از بعد واکسن چهار ماهگی دیگه سینمو نگر ...

ای جااان دلم.... الهی بمیرم چقدر سختههه

خدا اجرت بده اینجوری فکر نکن اصلا

ای خداااا کمک کن دیگه دل بکنه دارم زجر میکشم

وای همه این لحظه هارو درک میکنم من تو ۸ ۹ ماهگی از شیر گرفتمش دق کردم تا عادت کنم خودم حالم بد بود اون زود عادت کرد همه شیرین کاریهاش قلبمو درد میاورد از غصه من ناخواسته باردار شدم تا یک ماهو نیم با سورنگ و قاشق بهش شیر خشک میداادم شیشه نمیگرفت شبا بچم تا صب بدون شیر میخوابید من بیدار بالاسرش گریه میکردم 

2706