2410
2553
عنوان

کاش ب بچه م بیشتر شیر میدادم

597 بازدید | 61 پست

۱۸ماهشه... ب خاطر یه نی نی دیگه دارم از شیر میگیرمش... 

امروز سینه م رو بوس کرد دلم کباب شد

نمیدونم.ولی احساس میکنم پشیمونم باید بیشار بهش شیر میدادم باید تا ۴ماه دیگه میدادم زود گرفتمش

کارم همش شده گریه  

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

عزیزمم اطرافیان من همه تو این سن از شیر گرفتن غصه نخور😘

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ای خداااا کمک کن دیگه دل بکنه دارم زجر میکشم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2720
عزیزمم اطرافیان من همه تو این سن از شیر گرفتن غصه نخور😘

اگه ب من بود تا ۲۳ماهگی میدادم بهش

ولی نشد

براش کم گذاشتم طفلی

2714
عزیزم ۱۸‌ماه خورده بسه دیگه

خیلی وابسته ست

هیچی نمیفهمه

اگه بزرگتر میشد بیشتر میفهمید

وقتی نگام میکنه بوسم میکنه ک میمی بدم دلم کباب میشه

اگه ب من بود تا ۲۳ماهگی میدادم بهش ولی نشد     براش کم گذاشتم طفلی

۲۳ ماه خیلیی زیاده شیرت دیگه انقدر مفید هم نیست فوقش تا همون ۲۰ ماه شیرت خیلی خوبه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
چرا انقد زود گرفتیش😢

نگو توروخدا دلم کبابه

چی کار کنم ریزش مو گرفتم... نوک سینه هام هم حساسه خیلی اذیت میشدم

خواهرشوهرمن دخترشو ۱۵ ماهگی از شیر گرفت اونم خیلی با التماس نگاهش میکرد دست به سینش میزد میگفت میمی

ولی الان یادش رفته دیگهبچه هارو هروقت بگیری همین حسو دارن بالاخره

2706